اخبار سیاسی

ذخیره سازی سوخت مایع برای جبران کسری گاز صنایع در زمستان

اوجی گفت: ذخایر و سوخت کافی برای بخش خانگی و نیروگاه ها تامین شده و سوخت مایع را هم برای کارخانجات فولادی و سیمانی تامین کرده ایم.

25 مهر 1401

توجه به اشتراکات جامعه را به سمت پیشرفت سوق می دهد

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس گفت: توجه به اشتراکات موجود در جامعه و بین اقشار و گروه های مختلف، جامعه را به سمت پیشرفت و رسیدن به آرمان های مشترک سوق می دهد.

20 مهر 1401

اطلاعاتی از گلکسی تب S8 فن ادیشن منتشر شد

اینطور که به نظر می رسد سامسونگ میخواهد مدل فن ادیشن سری گلکسی تب S8 را هم راهی بازار کند. به همین دلیل به تازگی شاهد حضور این محصول در گیک بنچ بوده ایم.

6 مهر 1401

توئیت کنایه آمیز مشاور تیم مذاکره کننده ، ایران هیچ وقت از نفت و گازش به عنوان اهرم فشار استفاده نکرده است

مشاور تیم مذاکره نماینده ایران در مذاکرات وین با انتقاد از سیاست تحریمی کشورهای غربی بیان نمود که ایران با وجود بهره مندی از منابع سوخت های فسیلی، هیچ وقت مانند غرب که از تحریم به عنوان یک سلاح استفاده می نمایند، آن را به عنوان یک اهرم فشار به کار نبرده...

17 شهریور 1401

شاخص های ارزیابی نشریات علوم پزشکی مشخص گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، اجلاس ملی مدیران اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور با حضور دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دکتر عباس نجاری رئیس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی و مدیران...

10 شهریور 1401

خط فراوری شاسی بلند لاماری آماده بهره برداری شد

آرین موتور بعد از توقف واردات میتسوبیشی و دی اس و بعلاوه قطع همکاری این دو شرکت به علت تحریم ها، حالا می خواهد وارد عرصه خودروهای سواری گردد و خودروی نو لاماری نیز اولین گام این شرکت خواهد بود. خبرها حاکی از آماده بودن خط فراوری شاسی بلند لاماری است.

6 مرداد 1401

ابتکار نو یمنی ها برای سرانجام دادن به جنگ

معاون وزیر امور خارجه یمن از ابتکار نو صنعاء برای انتها دادن به جنگ یمن اطلاع داد که ائتلاف سعودی از پذیرش آن سر باز زده است.

16 تیر 1401

جایزه دوسالانه فرصت مغتنمی برای اهالی شعر و ادب است

تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جایزه دوسالانه ملی غزل را فرصت مغتنمی برای سخنوران، محققان و دوستداران شعر مطرح کرد.

14 تیر 1401

خبر تازه برای صنایع، برق فولادی ها قطع می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، در شرایطی که نگرانی هایی برای قطع برق صنایع تولیدکننده فولاد وجود دارد، مسئولان موضوع را انکار نموده اند و رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد نیز در خصوص آن هشدار داده است.

9 تیر 1401

وزیر کشور دولت روحانی و ماجرای ویلای 1800 متری

اخیرا معاونت حقوقی رئیس جمهور در نامه ای از وزیر کشور خواست تا اموال دولتی که در اختیار مسئولان اجرایی دولت قرار گرفته است را به دلیل تمام شدن دوران مسئولیت آن ها بازپس گیرد.

7 تیر 1401

مالیات سیگار افزایش یافت

با انتها یافتن مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه مجلس بعضی از این احکام را از منظر منابع و مصارف بودجه سال آینده آنالیز خواهیم کرد.

4 تیر 1401

وزیر ورزش مصر: به صلاح گفتم از لیورپول برو اما او در جهت تمدید قرارداد است

وزیر ورزش مصر می گوید مهاجم مصری قرمزها با وجود شرایط نامشخص قرارداداش با لیورپول، دوست دارد در این تیم بماند.

2 تیر 1401

اومیکرون رکورد دلتا را می شکند؟

اومیکرون شاید خطرناک ترین جهش کرونا! همان روز های اول شناسایی این سویه نو در آفریقای جنوبی، دانشمندان و متخصصان اذعان می کردند که شناخت کافی نسبت به آن ندارند و نیست، منتها هرچه جلوتر آمدیم، زوایای نوتری از این گونه به شدت مهاجم نمایان شد که تمام معادلات...

22 خرداد 1401

نحوه برگزاری کلاس های دانشگاه علم و صنعت اعلام شد، واکسیناسیون شرط حضور در دانشگاه

دانشگاه علم و صنعت ایران نحوه برگزاری کلاس ها در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1401 را بیان کرد.

16 خرداد 1401

بازگشایی پیست اسکی شمشک

تهران (پانا) - پیست اسکی شمشک با دستور وزیر ورزش و جوانان و هماهنگی و همت زمین داران این منطقه و به وسیله فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی بازگشایی شد.

15 خرداد 1401

برگزاری نشست دوجانبه باقری و انریکه مورا

تهران (پانا) - نشست دوجانبه علی باقری مذاکره کننده ارشد ایران و انریکه مورا هماهنگ کننده گفت وگوهای وین برگزار شد.

11 خرداد 1401

سند سیاست ها و الزامات کلان خدمات ابری تهیه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، با انتها پروژه استخراج طرح کلان و الزامات امنیتی خدمات ابری و خدمات امنیتی ابری ضمن تهیه مدل مرجع امنیت خدمات ابری شامل بازیگران، اهداف و کنترل های امنیتی و سطوح حساسیت بهره برداران،...

8 خرداد 1401

تور اروپا: توافق نهایی اکنون به سه کشور اروپایی و آمریکا بستگی دارد

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت توافق نهایی اکنون بستگی به سه کشور اروپایی و آمریکا دارد تا فوری همچون جمهوری اسلامی ایران عمل نمایند.

20 اردیبهشت 1401

راه حل وزارت علوم برای کاهش ازدحام خوابگاه های دانشجویی

تهران (پانا) - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بخشنامه ای خطاب به رؤسای دانشگاه ها، بر موافقت با درخواست های میهمان بودن و انتقال دانشجویان تأکید کرد.

10 اردیبهشت 1401

تور ارزان اروپا: اعتراضات گسترده در اروپا علیه محدودیت های کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسکای نیوز، اعمال محدودیت های کرونایی در کشورهای مختلف اروپایی با واکنش اعتراضی شهروندان قاره سبز روبرو شده و در کشورهای مختلف اروپا تظاهرات اعتراضی علیه محدودیت های ناشی از کرونا برقرار شده است.

7 اردیبهشت 1401
تعداد: (395)