اخبار سیاسی

چه مشاغلی مشمول مالیات مقطوع می شوند؟

معاون سازمان امور مالیاتی در مورد مشاغل مشمول مالیات مقطوع و آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی توضیحاتی ارائه داد.

10 مهر 1399

گابریل: مناسبات دو سوی آتلانتیک در بدترین شرایط بعد از سرانجام جنگ جهانی دوم قرار گرفته است

وزیر خارجه سابق آلمان با انتقاد شدید به تهدیدات اخیر آمریکا علیه یک شهر بندری آلمان که در پروژه نورد استریم 2 مشارکت داشته است، مناسبات دو سوی آتلانتیک را در بدترین شرایط بعد از خاتمه جنگ جهانی دوم ارزیابی کرد.

7 مهر 1399

فرانسه از نخست وزیری سعد حریری حمایت می نماید

مذاکرات پارلمانی لبنان درباره تشکیل دولت درحالی طی چند روز آینده برگزار می شوند که هنوز فراکسیون ها با هیچ نامزدی برای پست نخست وزیری توافق نکرده اند و تنها سعد حریری یکه تاز میدان است که بعضی طرف های داخلی و خارجی مخالف او هستند.

6 مهر 1399

پکن: اقدام واشنگتن علیه شرکت های فناوری چین مضحک است

سخنگوی وزارت امور خارجه چین، تصمیم جدید واشنگتن در حذف برنامه های شرکت های فناوری چین از شبکه دیجیتال آمریکا را مضحک خواند.

5 مهر 1399

ترامپ بیکاری در آمریکا را هم گردن چین انداخت!

رئیس جمهور آمریکا با هدف انحراف افکار عمومی از اشتباهات مکرر خود در عرصه های مختلف و کسب آرای بیشتر در انتخابات 2020 اظهار داشت که بیکاری در آمریکا تقصیر چین است.

1 مهر 1399

کمی امان بدهید!

باشگاه استقلال به منظور درآمدزایی با چند شرکت فراوری موادغذایی و پوشاک به توافق رسیده تا آن ها محصولات شان را با برند و تبلیغات این باشگاه به بازار عرضه نمایند. احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال هم روی صفحه شخصی اش در اینستاگرام از طرفداران خواسته از...

28 شهریور 1399

ماموریت وزیر کشور تونس برای تشکیل کابینه

وزیر کشور تونس، با حکم رئیس جمهور این کشور، مأمور تشکیل کابینه و جانشین نخست وزیر مستعفی تونس شد.

27 شهریور 1399

حاتم قادری: ایران در شرایط پات شدگی قرار گرفته است

جهاد دانشگاهی و شرق در چارچوب تدوین مبانی نظری توانمندسازی حاکمیت، مروری بر نظریه های تبیین سیر قدرت در ایران داشته و با طرح پرسش هایی درباره لوازم مشروطه خواهی به همراه آنالیز انتقادی نظریه های ناظر بر استبداد شرقی به تبادل نظر با صاحب نظران پرداخته...

20 شهریور 1399

خبرنگاران جریمه دو میلیارد تومانی در انتظار اپراتورها

تهران- خبرنگاران- رئیس سازمان تنظیم مقررات با اشاره به افزایش قیمت بسته های اینترنت دو اپراتور عمده بازار گفت: اپراتورها برخلاف مصوبات رگولاتوری عمل کردند و باید قیمت را به شرایط قبل بازگردانند تا راه تعامل باز گردد. در غیر این صورت جریمه دو میلیاردی...

19 شهریور 1399

تا یک نفر فوت نکند بازیها تعطیل نمی گردد، با 12 بازیکن تمرین کردیم

به گزارش خبرنگاران، مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از بازی استقلال با تراکتورسازی که بعدازظهر امروز در سازمان لیگ برگزار گردید، گفت: بعد از بازی با سایپا تمرینی انجام ندادیم و نمی توانیم درباره مسائل فنی صحبت کنیم. برای بازی با پارس جنوبی حتی کارت پرواز...

18 شهریور 1399

خبرنگاران صدر ترور الهاشمی را بی شرمانه توصیف کرد

بغداد - خبرنگاران - مقتدی صدر، رهبر جریان صدر، روز سه شنبه ترور هشام الهاشمی، کارشناس امنیتی عراق را بی شرمانه توصیف کرد و در باره آنچه راه چاره خشونت نامید، هشدار داد.

16 شهریور 1399

رئیس بنیاد مستضعفان: حل مسائل کشور نیازمند تدبیر و برنامه ریزی است، نابودی دشمنان نزدیک است

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: حل مسائل کشور حتماً نیازمند تدبیر و برنامه ریزی است، اما جلوتر از آن نیازمند ایمان است.

15 شهریور 1399

ثبت نام وام کرونای کسب و کارهای فاقد بیمه شروع شد

به گزارش خبرنگاران، ارسال پیامک دعوت مشمولان و متقاضیان فاقد بیمه از پنجشنبه گذشته توسط وزارت کار شروع شده و کسانی که پیامک وزارت کار را دریافت نموده اند، در صورت تمایل می توانند به سامانه کارا مراجعه و مراحل ثبت نام خود را دنبال نمایند.

11 شهریور 1399

ذوالنوری: اگر آژانس نمک نشناسی کند در خصوص همکاری ها تجدید نظر می کنیم ، خروج از NPT یکی از گزینه ها

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گزینه دیگر ایران این است که پروتکل الحاقی که به صورت داوطلبانه اجرا نموده است را به حالت تعلیق دربیاورد.

10 شهریور 1399

نگرانی روسیه از برنامه های نظامی آمریکا، مسکو قصد ندارد به چین فشار وارد کند

سفیر روسیه در واشنگتن گفت: برنامه های نظامی آمریکا، آشکارا به سمت بازدارندگی روسیه و چین جهت گیری شده و مسکو سئوالات بسیاری درباره برخورد طرف آمریکایی با توافقات مهم بین المللی در زمینه ثبات راهبردی دارد.

9 شهریور 1399

خبرنگاران بازگشت محدودیت های کرونایی به لرستان از 14 تیر

خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: به دلیل فرایند صعودی شیوع کووید 19 بعضی از محدودیت های مقابله با کرونا از هفته آینده(14 تیر) دوباره در استان اعمال می گردد.

9 شهریور 1399

ساخت دیوارهای مرزی مجازی در آمریکا

یک شرکت تجاری در آمریکا از ساخت دیوارهای مرزی مجازی در این کشور به وسیله عقد قرارداد با کاخ سفید خبر داده است.

7 شهریور 1399

خبرنگاران نگاه توسعه محور شالوده 90 طرح عمرانی هفته دولت در خمین است

اراک - خبرنگاران - استاندار مرکزی گفت: 90 طرح عمرانی و مالی به مناسبت هفته دولت در زادگاه امام راحل بهره برداری شد که شالوده این طرح ها بر محور توسعه ایران است و دولت با راهبردی برنامه ای در این راستا گام های ماندگار برداشته است.

6 شهریور 1399

خبرنگاران معاون استاندار اردبیل: احتمال بازگشت پیک کرونا در استان وجود دارد

اردبییل - خبرنگاران - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: باید نسبت به گذشته حساسیت بیشتری نسبت به موضوع کرونا داشت و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی احتمال بازگشت پیک کرونا در این استان وجود دارد.

1 شهریور 1399

ترامپ: بولتون دیوانه است، یکبار ندیدم لبخند بزند

رئیس جمهور آمریکا، مشاور امنیت ملی سابقش را دیوانه خطاب نموده و گفته حتی یکبار لبخند او را ندیده است.

1 شهریور 1399
تعداد: (210)