آیا ایرج طهماسب با مهمونی به شبکه نسیم می آید؟

به گزارش مجله سی نوا، بازگشت ایرج طهماسب با مهمونی به شبکه نسیم در فضای مجازی بازتاب های مختلفی داشته که مدیر تأمین برنامه شبکه نسیم درباره آن شرح کوتاهی داد.

آیا ایرج طهماسب با مهمونی به شبکه نسیم می آید؟

به گزارش تسنیم، چند روزی است نامه ای با امضایِ اداره کل بازرگانی در فضای مجازی منتشر شده، این اداره کل با اشاره به بازگشت ایرج طهماسب و برنامه محبوبش به قاب تلویزیون، از مدیران شرکت ها، صاحبان صنایع و کانون های تبلیغاتی برای ارائه درخواست خود به منظور تبلیغات انحصاری این برنامه دعوت کرد، تا جایگاه این تبلیغات را به بالاترین مبلغ پیشنهاد ارائه شده اختصاص دهد!

بعضی از کانال های مجازی این برآورد را مطرح کردند که قرار است ایرج طهماسب سری نو مهمونی را در شبکه نسیم اجرا کند. حتی بعضی نوروز 1403 را زمان پخش این برنامه عنوان کردند.

امیرعباس اشرف مدیر تأمین برنامه شبکه نسیم درباره نامه ای که آغازگر پخش برآورد های بازگشت ایرج طهماسب و ساخت مهمونی نو در این شبکه تلویزیونی بوده، به خبرنگار تسنیم گفت: این نامه به شکل غیررسمی و البته به نقل از مجموعه دیگری از سازمان منتشر شده است که ارتباطی با شبکه نسیم ندارد و از صحت و سقمِ این نامه بی خبریم.

وی درباره بازگشت ایرج طهماسب و توافق با شبکه نسیم برای اجرای برنامه مهمونی شرح داد: پیرو صحبت های رئیس سازمان صداوسیما این سازمان از هنرمندانی که در چارچوب سیاست های فرهنگی مشغول فعالیت اند و در این راستا کار می نمایند حمایت می نماید.

اشرف در انتها اعلام کرد: در شبکه نسیم به طور ویژه که موضوع نشاط و تفریح را در دستور کار دارد و همواره هم همین طور بوده که در تلویزیون و این شبکه به روی این هنرمندان باز بوده و هست.

منبع: فرارو
انتشار: 8 شهریور 1402 بروزرسانی: 8 شهریور 1402 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1943

به "آیا ایرج طهماسب با مهمونی به شبکه نسیم می آید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا ایرج طهماسب با مهمونی به شبکه نسیم می آید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید