اخبار صنعت

باهوش ترین انسان های تاریخ

خبرنگاران: همیشه برای سنجیدن هوش افراد به سوالاتی که انسان ها در کلاس ریاضی پاسخ داده اند توجه نمی نمایند. انسان های نابغه زیادی در تاریخ وجود داشته اند که در یادگیری ابتدایی ترین نکته ها در شروع تحصیل خود به مشکل برخورده اند. اما آن ها هیچ وقت ناامید...

20 آذر 1398

سیدجلال حسینی: مدیر سابق پرسپولیس باید دادگاهی گردد، پول پرواز پرسپولیس به اهواز را دادم

ما در فوتبال کمیته انضباطی و کمیته اخلاق داریم که خیلی راحت بازیکنان را محروم می نمایند، اما به نظر من ما باید کمیته ای هم برای عملکرد مدیران داشته باشیم و آنها هم باید جوابگوی عملکردشان باشند، نه اینکه خیلی راحت بروند و پاسخی هم بابت کارهایی که کردند،...

19 آذر 1398

کاردار سفارت آمریکا در کی یف در کنگره شهادت می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، در ادامه روند استیضاح دونالد ترامپ، قرار است امروز سه شنبه 30 مهرماه ویلیلم تیلور کاردار سفارت آمریکا در کی یف، در برابر سه کمیته در مجلس نمایندگان آمریکا حاضر گردد.

15 آذر 1398

دانشگاه حرفه ای نیاز اصلی قشم، اولویت با رشته های صنعتی است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از منطقه آزاد قشم، حمید رضا مومنی در آئین معرفی سرپرست جدید موسسه آموزش عالی قشم، از تسریع و تسهیل در محصولات تولیدی و صادرات آن به خارج از کشور، انتقال دانش فنی به سرزمین اصلی و بهره گیری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی به عنوان...

3 آذر 1398

اقتصاد دنیا در 24 ساعت گذشته، اقتصاد پورتوریکو در آستانه فروپاشی

به گزارش خبرنگاران، مهمترین عناوین اقتصادی دنیا در 24 ساعت گذشته به شرح ذیل است:

2 آذر 1398

دانشگاه علوم کشاورزی ساری با شرکت جویندگان سلامت پیشه تفاهم نامه همکاری امضا کرد

به منظور ایجاد بازار کار برای فارغ التحصیلان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و مسائل مختلف مورد علاقه، تفاهم­ نامه ای بین این دانشگاه و شرکت جویندگان سلامت پیشه مازندران به امضا رسید.

28 آبان 1398

صادرات محصولات کشاورزی در قزوین افزایش یافت

محمدحسین مصلحی راد در مصاحبه خبرنگاران اظهار کرد: یازده محصول کشاورزی استان به 26 کشور جهاد صادر می شود که کشمش با 7 هزار و 925 تن در صدر صادرات محصولات کشاورزی استان قزوین واقع شده است.

24 آبان 1398

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نیم ور محلات شروع بکار کرد

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران با حضور بیش از 430 شرکت داخلی و خارجی در نیم ور محلات افتتاح شد.

23 آبان 1398

یک عرضه اولیه جذاب در راه بورس تهران

خبرنگاران: عرضه اولیه سهام شرکت فولاد سپید فراب کویر در روز چهارشنبه این هفته انجام می گردد. تعداد 240 میلیون سهم از کویر در بورس تهران با قیمت 625 تومان عرضه می گردد که نقدینگی معادل 150 میلیارد تومان را نیازمند است. در شرایطی که ارزش معاملات طی...

22 آبان 1398

اهالی این روستا بی خیال سبک زندگی زیبایشان نمی شوند!

روستاها با زیبایی های مناظر طبیعی شان، با خانه های کاه گلی، سنگی و گاه چوبی شان، با مردمان پاک و باصفایشان، با هوای تازه، زندگی های ساده، غذاهای سالم محلی و خانگی شان و غیره در ذهن ها ماندگار شده اند.

22 آبان 1398

قلب ایرانی خودروی 301 در مدار تولید

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت، موتور ای. سی. 5 طراحی کرد که این موتور قابلیت نصب در پژو 301 را دارد.

19 آبان 1398

صندوق نوآوری و شکوفایی اجازه ندهد شرکت های صوری به نام دانش بنیان رشد کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از صندوق نوآوری و شکوفایی خواست ضمن ارتباط گیری با شرکت های واقعی دانش بنیان، اجازه رشد به شرکت های صوری این حوزه را ندهد تا به سبب آن نوعی بی اعتمادی در این زمینه ایجاد نشود.

18 آبان 1398

دانشگاه علوم کشاورزی ساری، عضو اتحادیه دانشگاه های کشاورزی روسیه شد

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری با هدف تشکیل یک شبکه علمی فراملی و توسعه و تبادل علمی و دستاورد های پژوهشی به عضویت اتحادیه دانشگاه های کشاورزی فدراسیون روسیه درآمد.

12 آبان 1398

ترکیه نخستین موشک کروز سنگر شکن خود را آزمایش کرد

ترکیه از شلیک پیروز موشک کروز بومی خود با قابلیت های مختلف از جمله حمله به اهداف سطحی و دریایی اطلاع داد.

10 آبان 1398

اعزام نیروهای کمکی آمریکا برای حفاظت از عربستان و امارات

عملیات اخیر علیه تاسیسات نفتی آرامکو سعودی شگفتی ناظران نظامی را سبب شده و درباره شیوه و منشا این حملات و نحوه انجام آن میان کارشناسان اختلاف نظر وجود دارد.

6 آبان 1398

سازمان گردشگری شهرداری تهران با تعامل تشکیل گردد ، ازموازی کاری و اتلاف وقت جلوگیری گردد

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: از راه اندازی سازمان گردشگری شهرداری با هدف تقویت و تمرکز بر توسعه گردشگری شهری، استقبال می کنیم.

6 آبان 1398

محققان ایرانی به دانش فنی و ساخت پرنده خورشیدی دست یافتند

آبتین سعادتی مدیر بازاریابی یک شرکت ایرانی که در حال دانش بنیان شدن است، در حاشیه رویداد ارائه فناوری های حوزه پهپاد در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به خبرنگاران گفت: ما اولین شرکتی هستیم که دانش فنی طراحی و ساخت پرنده یا پهپاد خورشیدی را در ایران بومی...

4 آبان 1398

فیلم ، آسبادهای نشتیفان ؛ آسیاب های تاریخی ایران که آمریکایی ها را حیرت زده کردند ، اینجا نیش توفان انرژی پاک تولید می کند

آسیاب های بادی نشتیفان در خراسان رضوی از بزرگ ترین مجموعه های خشت، گل و چوبی تاریخی ایران و قدیمی ترین مجموعه آسبادهای جهان به شمار می آیند.

2 آبان 1398

توضیحات مدیر مجموعه ورزشی آزادی درباره درگذشت پسر 6 ساله

مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: درگذشت پسر 6 ساله هیچ ربطی به گیت های ورودی ورزشگاه نداشت چرا که اولین گیت ورودی با مکانی که باعث فوت پسربچه شد 50 متر فاصله داشته است.

1 آبان 1398

گزارش ، اقدامات ظاهری و ادامه چرخه بحران در جمهوری آذربایجان

تغییرات ظاهری و اقدامات معمولی در کشوری که نیازمند اصلاحات جدی و عمیق است، راه چاره مسائل موجود در جمهوری آذربایجان نخواهد بود.

1 آبان 1398