ویروس کرونا از نوامبر در ایتالیا وجود داشته است

به گزارش مجله سی نوا، بر اساس آنالیز های پزشکان محلی ویروس کرونا از ماه نوامبر یعنی آبان گذشته در ایتالیا فعال بوده و منتشر شده است.

ویروس کرونا از نوامبر در ایتالیا وجود داشته است

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله سی نوا به نقل از سی جی تی ان، چین اولین کشوری بود که از شناسایی ویروس کرونا اطلاع داد بنابراین در بیشتر نقاط دنیا به عنوان عامل انتشار این ویروس مذکور شناخته می شود. اما یک محقق ایتالیایی در تبادل نظر با رادیوی ملی آمریکا موسوم به ان پی آر تصریح نموده که ویروس کرونا از نوامبر در ایتالیا در حال آلوده کردن مردم بوده است.

دکتر جوزپه ریموزی مدیر موسسه تحقیقاتی ماریو نگری ایتالیا در این مورد گفته است: من از پزشکان عمومی منطقه لومباردی ایتالیا شنیده ام که آنها از مواجهه با بیمارانی سخن گفته اند که به ذات الریه عجیب و شدیدی مبتلا شده بودند. سابقه شیوع این ذات الریه در ایتالیا به ماه های نوامبر و دسامبر بازمی شود.

بنابراین ویروس یادشده از آن موقع در ایتالیا در حال انتشار بوده بنابراین نمی توان با اطمینان تنها چین را به عنوان منشا انتشار ویروس کرونا گفت. مقامات و بسیاری از مردم چین بر این باور هستند که ویروس کرونا یک ویروس آمریکایی است و کشورهای دیگر دنیا و از جمله چین و ایتالیا قربانیان آن محسوب می شوند.

https://news.cgtn.com/news/2020-03-22/Coronavirus-may-have-existed-in-Italy-since-November-local-researcher-P4i2As2OAg/index.html

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 529

به "ویروس کرونا از نوامبر در ایتالیا وجود داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس کرونا از نوامبر در ایتالیا وجود داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید