4 مدل مختلف درست کردن پادری فانتزی

به گزارش مجله سی نوا، با استفاده پادری فانتزی می توانید زیبایی خاصی به فضای خانه ببخشید. در اینجا روش درست کردن 4 مدل پادری زیبا یاد داده شده است که با استفاده از کنف، پارچه و کاموا می توان به سادگی آن ها را درست کرد.

4 مدل مختلف درست کردن پادری فانتزی

شاید تا به حال مدل های زیادی از پادری فانتزی دیده باشید و به نظرتان گران قیمت آمده باشند. خبرنگاران در این آموزش می خواهد به شما نشان بدهد که چگونه می توانید با وسایل ساده و بدون صرف هزینه ای زیاد، پادری های زیبا درست کنید و دکور خانه خود را جذاب تر کنید.

1- درست کردن پادری با نخ کنف

برای درست کردن این پادری فانتزی به نخ کنف و چسب احتیاج دارید. نخ کنف را به صورت دایره ای دور هم بچیپید و دور هر حلقه را چسب بزنید و سپس ادامه نخ را دور آن بپیچید.

به همین روش تعدادی حلقه با سایزهای مختلف درست کنید و طبق تصویر زیر در کنار هم بچسبانید. محل هایی که با ضربدرهای قرمز معین شده اند محل هایی است که باید چسبانده شوند.

می توانید به هر شکل و مدل دیگری دایره ها را در کنارهم بچسبانید. به این ترتیب پادری فانتزی زیبا به این شکل ایجاد می گردد.

2- روش ساخت پادری فانتزی با پارچه

ابتدا باید با هر نوع و رنگ پارچه ای که می خواهید تعدادی مربع درست کنید. تعداد مربع ها باید به اندازه سایز مورد نظر شما برای پادری باشد.

سپس دورتادور مربع ها را حالت دایره ای کوک بزنید که گوشه ها ندوخته بماند و کمی نخ را بکشید بعد داخل پارچه را با پشم شیشه پر نموده و نخ را کاملا کشید و چند کوک در آن بزنید. وقتی همه مربع ها دوخته شد آن ها را از کنار ها و گوشه ها در کنار هم بدوزید.

در سرانجام می توانید با پارچه های دیگر دور آن را تزئین کنید و یا یک پارچه به زیر آن بدوزید که حالت دوخته های پشت کار معین نگردد.

3- درست کردن پادری با نوارهای پارچه ای

برای درست کردن این مدل پادری به پارچه و تور احتیاج دارید. برای این کار باید ابتدا پارچه های خود را به نوارهای هم اندازه تبدیل کنید. همچنین می توانید استفاده از لباس و تکه پارچه های قدیمی خود که دیگر نمی پوشید این نوارهای پارچه ای را به دست آورید.

وقتی نوارها آماده شد باید آنها را به تور گره بزنید. بهتر است قبل از این کار، تور را به هر شکل و مدلی که می خواهید برش بدهید. نوارها بین مرز خانه های تور باید گره زده شوند و فاصله ای بین گره ها نباشد تا کار شما زیباتر و حجیم تر بگردد.

در این تصویر می توانید روش دقیق گره زدن نوار پارچه ای به تور را مشاهده کنید.

در نهایت پادری فانتزی شما به این شکل در می آید. برای زیبایی بیشتر می توانید از چند رنگ پارچه بهره ببرید و طرح یا نقش خاصی را روی پادری ایجاد نمایید.

4- ساخت پادری فانتزی با کاموا

به این مدل پادری پوم پوم گفته می گردد. می توانید با درست کردن منگوله های کاموایی و در کنارهم قرار دادن آنها این پادری زیبا را به وجود آورید. آموزش کامل درست کردن پادری با پوم پوم در سایت خبرنگاران موجود است و با کلیک روی لینک می توانید آن را مطالعه کنید.

مدل های مختلف پادری فانتزی

عکس پادری فانتزی با پارچه

عکس پادری فانتزی پوم پوم

عکس پادری فانتزی با طناب

عکس پادری فانتزی مدل سنگی

همچنین بخوانید: آموزش تصویری ساخت پادری مدرن سنگی

گروه خانه داری خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1067

به "4 مدل مختلف درست کردن پادری فانتزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 مدل مختلف درست کردن پادری فانتزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید