تاسیس دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی در آموزشگاه ملی المپیک

به گزارش مجله سی نوا، دبیرکل کمیته ملی المپیک توضیحاتی را در خصوص فعالیت آموزشگاه ملی المپیک ارائه داد.

تاسیس دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی در آموزشگاه ملی المپیک

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کیکاووس سعیدی در خصوص فعالیت های آموزشگاه ملی المپیک اعلام کرد: آموزشگاه ملی المپیک سال 81 به وسیله رییس وقت کمیته بین المللی المپیک افتتاح شد. ساختار آموزشگاه به این صورت دارد که دو معاونت آموزش و پژوهش و اجرایی و چند دپارتمان تخصصی داریم و فعالیت های تخصصی را انجام می دهند. ما دو مرحله طرح بورسیه امیدها و ستاره ها داشتیم.

او ادامه داد: در زمان شیوع کرونا مجبور به برگزاری کمپ های مجازی و مشاوره های آنلاین شدیم. مهم ترین دستاورد مرکز پزشکی آموزشگاه ملی المپیک تاسیس دپارتمان قلب و ورزش و دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی است. دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی یاری می نماید که فدراسیون ها متوجه شوند کدام ورزشکار آنها مستعد آسیب است و پس از آن پیشگیری کنیم. مرکز روانشناسی ما بسیار فعال است و 4511 مورد مشاوره برای ورزشکاران داشتیم.

سعیدی در خصوص بخش پشتیبانی آموزشگاه ملی المپیک گفت: خرید تجهیزات تخصصی و نرم افزار یک میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه داشت و برای نوسازی تاسیسات هم 5 میلیارد تومان هزینه کردیم. سالن های همایش، ورودی ها کاملا بازسازی شدند. یکی از اقدامات این بود که کلیه خدمات اعم از هتل، سالن های همایش و خوابگاه ها به فدراسیون ها رایگان شد. یک رستوران هم قرار است در بخش پایین آموزشگاه تاسیس گردد و ورزشکاران از همه خدمات هتل آموزشگاه رضایت دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1617

به "تاسیس دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی در آموزشگاه ملی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاسیس دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی در آموزشگاه ملی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید