واکنش باشگاه سپاهان به اظهارات صدری، مغانلو بدون حتی یک دلار آمد

به گزارش مجله سی نوا، به گزارش خبرنگاران، در روزهای گذشته بار دیگر بحث مبلغ خرید شهریار مغانلو به وسیله سپاهان و نحوه جذب این بازیکن حواشی پیش آمد و در این راستا مجید صدری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس ادعاهایی عنوان کرد.

واکنش باشگاه سپاهان به اظهارات صدری، مغانلو بدون حتی یک دلار آمد

باشگاه سپاهان در واکنش به این اظهارات نوشت: مدیرعامل سابق پرسپولیس با توجیه ناتوانی خود در بازار جابجایی به خصوص جذب شهریار مغانلو این موضوع را با اظهارات خلاف واقع پاسخ داد!

در یک برنامه اینترنتی مجید صدری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در مورد نحوه پیوستن شهریار مغانلو از سانتاکلارا به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اظهاراتی داشتند که یا نشان از بی اطلاعی ایشان از این موضوع است یا سعی دارند با فرافکنی و متوسل شدن به اظهارات خلاف واقع سرپوشی بر عدم اقدام مناسب خود در بازار جابجایی و بحران های اداری و اجرایی پرسپولیس که میراث مدیریت ایشان در این باشگاه است بگذارند و بار دیگر اذهان طرفداران شریف باشگاه پرسپولیس را که کماکان از عدم اخذ مجوز حرفه ای این باشگاه بزرگ و حذف از آسیا مکدر هستند را منحرف نماید.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اظهارات آقای صدری را قویاً تکذیب می نماید.

همانگونه که پیشتر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در جهت تنویر افکار عمومی جزئیات انتقال شهریار مغانلو از سانتاکلارا به سپاهان به طور شفاف رسانه ای نموده بود یادآور می گردد، شهریار مغانلو و محمد محبی طبق توافق دو باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و سانتاکلارا در جابجایی تابستانی معاوضه شده اند و باشگاه سپاهان هیچ مبلغی برای دریافت رضایتنامه مغانلو به سانتاکلارا پرداخت ننموده است. این در حالی است که محمد محبی فقط یک فصل دیگر با طلایی پوشان اصفهان و شهریار مغانلو با تیم پرتغالی دو سال دیگر قرارداد داشت، در پی آن و پس از مذاکرات متعدد فی ما بین دو باشگاه و بعلاوه بازیکن، شهریار مغانلو با قراردادی سه ساله به سپاهان پیوست.

نحوه انتقال شهریار مغانلو به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گواهی بر ابتکار و اقدام مناسب این باشگاه در بازار جابجایی است که بدون پرداخت حتی یک دلار یکی از برترین مهاجمان کشور را از اروپا به ایران ترانسفر می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1685

به "واکنش باشگاه سپاهان به اظهارات صدری، مغانلو بدون حتی یک دلار آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه سپاهان به اظهارات صدری، مغانلو بدون حتی یک دلار آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید