قالیباف: وزرا باید سر وقت در مجلس حاضر شوند

به گزارش مجله سی نوا، رئیس مجلس در پاسخ به انتقاد برخی از نمایندگان درباره تأخیر حضور وزیر اقتصاد، گفت: هر مسئول و وزیری که به مجلس دعوت می شود مکلف است سر وقت در مجلس حاضر شود.

قالیباف: وزرا باید سر وقت در مجلس حاضر شوند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری مجله سی نوا، علی خضریان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه 18خرداد 99) مجلس طی تذکری با استناد به ماده 22 آیین نامه داخلی مجلس اظهار کرد: تذکر من مربوط به وظایف هیئت رئیسه و حفظ شأن و منزلت نمایندگان مجلس است.

وی اضافه کرد: قرار بوده وزیر اقتصاد امروز رأس ساعت 8 صبح در مجلس حضور یابد و 250 نماینده مجلس بیش از نیم ساعت است که منتظر وی هستند.

خضریان ادامه داد: یعنی این مجلس به اندازه یک هواپیما هم ارزش نداشت که ترسیدند پرواز کند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: به نظر من آقای وزیر باید مجلس را ترک کرده و در زمان دیگری حضور یابد تا متوجه شود در زمان قانونی و مشخص در مجلس حضور یابد.

بر این اساس، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در پاسخ به تذکر خضریان گفت: حتماً دوستان باید سر وقت بیایند اما مطلع شدم که در جهت برای آقای دژپسند تصادف کوتاهی پیش آمد و بر این اساس یک تأخیر کوچک به وجود آمد.

وی اضافه کرد: قطعاً هر مسئول و وزیری که به مجلس دعوت می شود، مکلف است سر وقت در مجلس حاضر شود؛ اما باید بگوییم در جریان تأخیر وزیر اقتصاد بی توجهی در کار نبوده و عذر ایشان موجه است.

4082/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 705

به "قالیباف: وزرا باید سر وقت در مجلس حاضر شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف: وزرا باید سر وقت در مجلس حاضر شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید