فال ابجد امروز شنبه 17 دی ماه 1401؛ زندگی به کامتان می شود، صبور باشید!

به گزارش مجله سی نوا، فال ابجد امروز شنبه 17 دی ماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود.

فال ابجد امروز شنبه 17 دی ماه 1401؛ زندگی به کامتان می شود، صبور باشید!

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد همچنین یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسکمک به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 17 دی ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: آ ب ب

افکار خوبی در سر ندارید و اگر اصرار به انجام آن ها داشته باشید متاسفانه دچار مشکل خواهید شد. سعی کنید تا از پرخاشگری و رفتار های نابجا به دور باشید و از لجبازی دست بردارید. به زودی سفری موفقیت آمیز در پیش خواهید داشت و زندگی تان دگرگون خواهد شد.

اردیبهشت: ج آ ج

فردی در زندگیتان وجود دارد که سعی در خراب کردن شما پیش دیگران دارد باید بسیار مراقب باشید و از او دوری کنید. مشکلاتی برایتان به وجود آمده و دوستان نابابی که در زندگی تان دارید شما را در دردسر انداختند از آن ها دوری کنید تا مشکلاتتان برطرف گردد. به زودی کسب و کارتان رونق می گیرد و سعادت مند میشوید انشالله.

خرداد: ج آ آ

آرزو های بزرگی در سر دارید، اما توکل تان را به خداوند از دست داده اید باید از او بخواهید تا شما را به همه آن ها برساند. فردی سعی دارد تا برای شما دامی پهن کند از او بر حذر باشید تا در دردسر نیفتید. به حرف های بزرگتر های تان گوش فرا دهید تا راه سعادت را بیابید. وصلتی مبارک در پیش دارید که زندگیتان را متحول خواهد کرد مبارک است انشالله.

تیر: ب ب آ

طالع بسیار بلندی دارید و شانس خوبی در زندگی خواهید یافت. به زودی تمامی آرزوهایتان برآورده خواهد شد. معاملاتی انجام می دهید که شما را دچار ضرر و زیان فراوان خواهد کرد، اما نگران نباشید که دوباره آن ها را به دست خواهید آورد. اخباری به دستتان میرسد که شادی و مسرت فراوانی را وارد زندگیتان خواهد کرد.

مرداد: ج ب ج

زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد و آرزو های دور ودراز تان برآورده خواهد شد. زنی که یک نشان بر چهره دارد قصد دارد تا شما را دچار دردسر کند به حرف هایش گوش ندهید و از او دوری کنی. حسودان در اطرافتان بسیارند و چشم زخم بر شما کارگر می افتد پس همواره دعای دفع آن را با خود همراه داشته باشید تا گزندی به شما نرسد.

شهریور: آ د د

اقبال به شما رو می کند و می توانید به هر آنچه که در آرزویش هستید برسید، اما در صورتی که همت کنید و از تنبلی و تن پروری به دور باشید. فردی شما را دچار مشکل می کند، اما از کارش پشیمان می گردد و خودش کمک تان می کند تا از آن ها رهایی یابید. زندگی به کامتان می گردد پس صبور باشید.

مهر: ب ج د

نسبت به دشمنان خود محتاط باشید تا به موفقیت برسید و هیچگاه نسبت به خداوند مهربان ناامید نشوید و همواره بر او توکل نمایید. اقبال شما بلند است و به آن دست پیدا می کنید، اما هیچ گاه رازهایت را به شخصی نگویید تا ضربه نخورید.

آبان: د ج ب

در آینده نزدیک خبر های راضی کننده ای به گوش می رسد و اگر بدهی داشتیم و یا چیزی را گم کردی به دست می آوری و کار ها و شرایط زندگی است بر وفق مراد تو پیش می رود و پولی به دستت میرسد.

آذر: آ آ ب

هر آنچه که از دست داده ای دوباره نصیبت می گردد. احتمالا بیمار میشوی که خیلی زود بهبود پیدا میکنی. شما زندگی همراه با خانواده خوب و همراهی داری و در کارت منفعت بسکمک وجود دارد. شخصی که در حقت خوبی کرده، اما به تو ضربه زده از کارش پشیمان می گردد و اگر قصد مسافرت داری در پیش باش که لحظات خوبی سپری می گردد.

دی: ج ج ب

در کار خود به موفقیت می رسی و اگر بر خدا توکل کنی با آرزو های دست پیدا می کنی. البته خدا نیز باید آن را بخواهد. اقبال شما خوب است و اگر در گذشته چیزی را از دست دادی به دست می آوری. فردی به تو تهمت ناروا می زند، اما آسیب به تو نمیرسد.

بهمن: ج ب ب

کسی از نزدیکان از پشت سرت غیبت می کند، اما به آن اهمیت نده و به کار خود مشغول باش. در آینده نزدیک با خواست خدا به آرزوهایت میرسی. همواره به قول های خود عمل کن وهیچگاه زیر حرف هایت نزن؛ و همواره با فکر ذهنی یکسان در کار ها به خداوند توکل کن تا به هدفت برسی.

اسفند: آ ج ب

فردی با تو ناسازگاری می کند پس نگران نباش که در نهایت رامت می گردد. اگر چیزی را از دست دادی آن را به دوباره به دست می آوری و با رحمت خداوند غمهایت به سرانجام رسیده و پولی دستت را می گیرد. دعوا با فردی در نهایت به نفع تو به سرانجام میرسد.

منبع: فرادید
انتشار: 21 دی 1401 بروزرسانی: 21 دی 1401 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1846

به "فال ابجد امروز شنبه 17 دی ماه 1401؛ زندگی به کامتان می شود، صبور باشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز شنبه 17 دی ماه 1401؛ زندگی به کامتان می شود، صبور باشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید