شاید سرنوشت رمضانی در استقلال تغییر کند، سپاهان حرفهای جدیدی دارد

به گزارش مجله سی نوا، فرزاد آشوبی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره عملکرد باشگاه های لیگ برتری در جابجایی زمستانی فصل جاری فوتبال کشور گفت: در جزئیات نبودم و نمی دانم چه انتقال هایی در تمام تیم ها افتاده است اما آنچه در رسانه ها پیگیر شده ام نشان می دهد تیم های همواره مدعی باز هم خیلی خوب توانسته اند نقاط ضعف خود را با جذب چند بازیکن پوشش دهند.

شاید سرنوشت رمضانی در استقلال تغییر کند، سپاهان حرفهای جدیدی دارد

کارشناس فوتبال ایران اضافه کرد: جابجایی های نظیر رفتن مهدی کیانی از سپاهان یا آمدن احسان حاج صفی به این تیم نشان از تفکرات مربی کاربلدی همچون محرم نویدکیا دارد. فکر می کنم سپاهان در نیم فصل دوم حرف های جدیدی برای گفتن در زمین مسابقه خواهد داشت. در مجموع عملکرد مدعیان در جابجایی خوب بوده است.

او درباره جابجایی باشگاه پرسپولیس توضیح داد: یکی از بهترین عملکردها را پرسپولیس با جذب مهدی ترابی و شهریار مغانلو به نام خود ثبت کرد. این تیم بدون شک در فاز تدافعی نیز خودش را تقویت می نماید تا آنها علاوه بر داشتن گزینه های متنوع برای استفاده در خط حمله بتوانند مدافعان خوبی هم داشته باشند.

آشوبی درباره جابجایی آرمان رمضانی از پرسپولیس به استقلال تهران توضیح داد: این اتفاق می تواند برای او نقطه مثبتی باشد. به هر حال آرمان نتوانست در پرسپولیس مطلوب باشد و حالا شانس خود را با پیراهن استقلال می آزماید. شاید همین انتقال باعث بهبود عملکرد او و تغییر سرنوشتش گردد و بیشتر به درد تفکرات فنی کادر فنی استقلال بخورد.

وی درباره عدم میزبانی تیم ملی ایران در ادامه رقابت های مرحله گروهی مقدماتی راهیابی به جام جهانی قطر و باشگاه های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان 2021 آسیا یادآور شد: مشکل از فوتبال نیست. قطعاً کیفیت فوتبال ایرانی بالاتر از بعضی تیم های آسیایی است اما فرایند دیپلماسی فوتبالی خوبی را پیش نگرفتیم.

آشوبی در پایان اظهار داشت: با این حال برایم جای سوال دارد که چرا میزبانی را به بحرین داده اند. آنها حریف ما هستند و وقتی قرار است بازی ها متمرکز برگزار گردد نباید چنین تصمیمی اتخاذ می شد تا تیم های رقیب نظیر ایران متضرر شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1189

به "شاید سرنوشت رمضانی در استقلال تغییر کند، سپاهان حرفهای جدیدی دارد" امتیاز دهید

1 کاربر به "شاید سرنوشت رمضانی در استقلال تغییر کند، سپاهان حرفهای جدیدی دارد" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاید سرنوشت رمضانی در استقلال تغییر کند، سپاهان حرفهای جدیدی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید