بچه ها مبتلا به سرطان در محک پیتزای سالم پختند

به گزارش مجله سی نوا، بچه ها مبتلا به سرطان با حضور سرآشپز ایتالیایی پیتزای سالم پختند.

بچه ها مبتلا به سرطان در محک پیتزای سالم پختند

به گزارش خبرنگاران، به مناسبت هفته داوطلبان محک و روز جهانی داوطلب، ژوزپه پلوسو سرآشپز ایتالیایی در محک حاضر شد و به همراه داوطلبان و بچه ها مبتلا به سرطان، پیتزای ایتالیایی پخت.

بنابر اعلام روابط عمومی موسسه خیریه محک، در این مراسم که با همراهی سفارت ایتالیا برگزار شده بود، بچه ها محک به همراه والدین خود خمیر درست کردند و پخت یک پیتزای ایتالیایی با مواد مورد تأیید کارشناسان تغذیه بیمارستان محک را تجربه کردند.

گرچه پیتزایی با زیتون، روغن زیتون، سس گوجه و پنیر، بدون سوسیس و کالباس برای بچه ها محک ظاهری ناآشنا داشت اما پس از آماده شدن پیتزا همه با اشتها خوردند و گفتند که پیتزای بسیار خوشمزه ای است.

یکی از هنرمندان هنرهای آئینی - سنتی به صورت داوطلبانه به همراه مبارک در این مراسم حاضر شد و سپس به بخش های مختلف بیمارستان سر زد تا لحظات شادی را برای بچه ها مبتلا به سرطان رقم بزند.

مؤسسه خیریه محک در کوشش است تا با بهره مندی از تخصص و همراهی کارکنان، داوطلبان و پزشکان خود، فرایند درمان بچه ها مبتلا به سرطان را تسهیل کند تا آنها شادمانه تر روزهای سخت درمان را سپری نمایند.

محک از ابتدای فعالیت تا به امروز از حضور داوطلبان در کنار کارکنان بهره برده است و در حال حاضر بالغ بر 1000 داوطلب فعال در این سازمان حضور دارند.

براساس گزارش عملکرد سالانه محک، کار داوطلبان در سال 1394 با بیش از 145 هزار ساعت فعالیت با رشد 25.3 درصدی نسبت به سال 1393 همراه بوده است که این امر نشان از توجه یاوران و نیکوکاران به فعالیت داوطلبانه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 389

به "بچه ها مبتلا به سرطان در محک پیتزای سالم پختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بچه ها مبتلا به سرطان در محک پیتزای سالم پختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید