اولین حضور برنی سندرز در تجمع انتخاباتی پس از حمله قلبی

به گزارش مجله سی نوا، ایسنا نوشت:الکساندریا اوکازیو کورتز در نخستین تجمع انتخاباتی برنی سندرز پس از حمله قلبی، این نامزد دموکرات و تاثیرش بر سیاست های حزب دموکرات را تحسین کرد.

اولین حضور برنی سندرز در تجمع انتخاباتی پس از حمله قلبی

برنی سندرز، نامزد دموکرات انتخابات 2020 در این تجمع خواهان نمایشی از قدرت خود بود تا رای دهندگان را متقاعد کند که حمله قلبی را پشت سر گذاشته و به کمپین انتخاباتی اش بازگشته است.

او در نخستین تجمع انتخاباتی خود پس از حمله قلبی دو هفته پیش، تایید الکساندریا اوکازیو کورتز، نماینده دموکرات نیویورک در مجلس نمایندگان آمریکا را دریافت کرد.

به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، اوکازیو کورتز با اشاره به تاثیر برنی سندرز در شکل گیری انتخابات مقدماتی حزب دموکرات گفت: هیچ کس نمی خواست سیستم انتخاباتی را زیر سوال ببرد تا اینکه در سال 2016 او سیاست را در آمریکا تغییر داد. ما هم اکنون یکی از بهترین زمینه های انتخابات مقدماتی برای حزب دموکرات را در اختیار داریم و بیشتر آن به لطف کارهایی است که برنی سندرز در تمام عمرش انجام داده است.

سندرز از حمایت و تایید اوکازیو کورتز ابراز خرسندی کرد و او را الهام بخشی برای میلیون ها جوان، نه تنها در نیویورک بلکه در سراسر آمریکا توصیف کرد که اکنون اهمیت مشارکت سیاسی و دفاع از عدالت را متوجه می شوند.

برنی سندرز در این تجمع انتخاباتی درباره وضعیت سلامتی خود گفت: خوشحالم که می توانم به شما بگویم (برای فعالیت انتخاباتی) بسیار آماده هستم، آماده تر از همواره، تا به همراه شما مبارزه ای را که امروز با آن روبه رو هستیم، پشت سر بگذاریم. من برای در اختیار دریافت دفتر ریاست جمهوری آمریکا کاملا آماده ام و (به کمپین انتخاباتی) بازگشته ام.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 آذر 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 115

به "اولین حضور برنی سندرز در تجمع انتخاباتی پس از حمله قلبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین حضور برنی سندرز در تجمع انتخاباتی پس از حمله قلبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید