کرونا در دنیا رکورد زد

به گزارش مجله سی نوا، خبرنگاران : سازمان دنیای بهداشت روز آدینه اطلاع داد که طی 24 ساعت گذشته رکورد ابتلای روزانه به کرونا در دنیا شکسته شد.

کرونا در دنیا رکورد زد

به گزارش به نقل از فارس، سازمان جهانی بهداشت خاطرنشان کرد که طی 24 ساعت گذشته بیش از 890 هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شدند که بیشترین میزان ابتلای روزانه از زمان شروع شیوع همه گیری کرونا به شمار می آید.

بر اساس گزارش هاشمار کل مبتلایان به ویروس کووید19 در ایالات متحده، علی رغم واکسیناسیون گسترده و طرح های دولت جدید این کشور برای مهار این همه گیری، همچنان در حال افزایش است.

برآوردهای وبگاه آماری وُرلداُمتر نشان می دهد از تمام ایالت های آمریکا به صورت مجموع 67,070 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است.

بر این اساس، طی یک روز گذشته نیز 896 آمریکایی بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

در هند نیز شمار مبتلایان روزانه به ویروس کووید19، همچنان در حال ثبت رکوردهای جدیدی است و برای دومین روز پیاپی بیشترین ابتلای روزانه جهانی در این کشور ثبت شد.

وزارت بهداشت هند نیز بامداد امروز خاطرنشان کرد که طی بیست وچهار ساعت گذشته، 332,503 مبتلای جدید به ویروس کرونا را ثبت نموده که بیشترین میزان از زمان شروع همه گیری در این کشور است.

بر اساس این آمار، طی یک روز گذشته همچنین 2,256 هندی بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

با احتساب آمار بیست وچهار ساعت گذشته، رقم کلی مبتلایان به ویروس کرونا در هند به 16,257,309 نفر و تعداد جان باختگان آن نیز 186,928 تن رسید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1279

به "کرونا در دنیا رکورد زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا در دنیا رکورد زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید