مرگ 55 سالخورده در خانه های سالمندان آمریکا بر اثر کرونا

به گزارش مجله سی نوا، طبق گزارش مقامات آمریکایی تا به امروز 55 نفر در خانه های سالمندان در سراسر آمریکا جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده اند.

مرگ 55 سالخورده در خانه های سالمندان آمریکا بر اثر کرونا

جهت دریافت خدمات در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه مجله سی نوا پویا؛ به گزارش سازمان مدیریت بحران فدرال، حداقل 53 خانه سالمندان در سراسر آمریکا مواردی از ابتلا به ویروس کرونا دارند.

پایگاه خبری ایندیپندنت در گزارشی نوشت، این گزارش فاش ساخت که ایالات لوئیزیانا، نیویورک و جورجیا، سه ایالت اولی هستند که حداقل 7 خانه سالمندان دارند که تحت تاثیر این ویروس جدید قرار گرفته اند.

این سه ایالت، در رده بالای دسته بندی این سازمان برای ایالاتی قرار گرفته اند که از همه بیشتر با شیوع این بیماری در خانه های سالمندان روبرو شده اند؛ رده بالا بدین معنی است که بین دستکم 7 تا 25 خانه سالمندان در این ایالات، تحت تاثیر قرار گرفته است.

رده ای دیگر، شامل سه ایالت واشنگتن، نیوجرسی و ایلینوی است که از وجود 4 تا 6 خانه سالمندان با مواردی از ابتلا به کووید19 گزارش داده اند.

گرچه ظاهرا بیشترین تعداد خانه های سالمندان با افراد مبتلا، در ایالت های لوئیزیانا، نیویورک و جورجیا گزارش شده است، اما ایالت های واشنگتن و نیوجرسی بیشترین آمار افراد مبتلا به این ویروس را در خانه های سالمندان خود دارند.

خانه های سالمندان به طور ویژه برای مقامات بهداشتی اهمیت بالایی دارند، چرا که می خواهند از حجم عمده ابتلا به ویروس کرونا که می تواند به شدت بر جمعیت مسن جامعه تاثیر گذارد، جلوگیری نمایند.

در مرکز مراقبت های زندگی کرکلند که خانه سالمندانی در ایالت واشنگتن است، حداقل 35 نفر در اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

تا به امروز حداقل 55 نفر در خانه های سالمندان سراسر کشور آمریکا در اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باخته اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 409

به "مرگ 55 سالخورده در خانه های سالمندان آمریکا بر اثر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ 55 سالخورده در خانه های سالمندان آمریکا بر اثر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید