مراسم رونمایی از کتاب ولنتاین مبارک ابوبکر

به گزارش مجله سی نوا، به گزارش خبرنگاران ، در این نشست که روز گذشته در کافه کر باغ کتاب با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید، جمعی از هنرمندان حوزه سینما و تئاتر و اهالی ادبیات و علاقه مندان حوزه کتابخوانی شرکت داشتند که با همراهی و اجرای موسیقی های گوناگون خواندگان پاپ به بهانه ولنتاین به یک جشن تبدیل شد تا مهمانان در این اوضاع کسالت بار کرونا، اوقات خوشی را تجربه نمایند.

مراسم رونمایی از کتاب ولنتاین مبارک ابوبکر

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

این کتاب به قلم محمد رسولی، به تازگی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفته و در چاپ اول حدود هزار نسخه از آن چاپ شده که از امروز به مناسبت ولنتاین پخش آن در کتابفروشی های تهران شروع شده است.

در این مراسم سخنرانان به این نکته اشاره کردند که درونمایه و تم اصلی داستان درباره جنگ و صلح است. داستان محوری پس از پی ریزی یک ملودرام عاشقانه بین دو شخصیت اصلی، به موضوع کشتار وسیع حیوانات در زندگی امروز بشری اشاره دارد و پس از آن داستان ما را به سوی جنگ بین آدم ها سوق می دهد و بر این عبارت کلیدی تاکید دارد که تا زمانی که کشتارگاه های حیوانی وجود دارند، کشتارگاه های انسانی نیز وجود خواهند داشت...

در این خصوص نویسنده پس از توضیحاتی درباره فرایند شکل گیری داستان و مراحل و مسائل چاپ کتاب، مطرح نمود: تنها چیزی که می توانم بگویم این است که از عکس روی جلد کتاب نترسید. فضای طنز و کمدی که در متن حسی آن جاری است، بی شک دلبسته تان خواهد نمود و از مطالعه نگارش سبک پست مدرن آن لذت خواهید برد. هر چند داستان آن یک عاشقانه ناآرام پارسی در پاریس است و درباره حقوق حیوانات، اما خودم هم نمی دانم چرا به یکباره پای داعش به آن باز شد.

لازم به ذکر است محمد رسولی فیلمساز است و حدود دو دهه در حوزه کارگردانی فیلم در حوزه مستند و داستانی، آثار گوناگونی را همچون فیلم هشت و مجموعه اشک ها و لبخندها فراوری نموده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1140

به "مراسم رونمایی از کتاب ولنتاین مبارک ابوبکر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم رونمایی از کتاب ولنتاین مبارک ابوبکر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید