مدارس دولتی در صورت ارائه خدمات اضافی در شاد حق دریافت وجه ندارند

به گزارش مجله سی نوا، وزارت آموزش و پرورش، دستور العمل نحوه مشارکت بخش خصوصی در شبکه آموزش دانش آموز (شاد) را ابلاغ کرد.

مدارس دولتی در صورت ارائه خدمات اضافی در شاد حق دریافت وجه ندارند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در راستای ارتقاء صندلی نظام تعلیم و تربیت کشور و اهمیت استفاده از استعداد ها و فرصت ها جهت ارتقاء قابلیت های نرم افزاری شبکه آموزش دانش آموز (شاد) و همچنین غنی سازی محتوای آموزشی، پرورشی و پژوهشی موجود در این شبکه از سوی وزارت آموزش و پرورش؛ دستور العمل نحوه مشارکت بخش خصوصی در شبکه آموزش دانش آموز (شاد) به ادارات کل استان ابلاغ شد.

بر اساس این گزارش، مشارکت کنندگان شامل کلیه شرکت ها، مدارس و مراکز غیردولتی، اشخاص حقیقی و حقوقی، دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان می باشند که بر اساس قوانین و مقررات و دستورالعمل مذکور ظرفیت همکاری با شبکه شاد را دارند.

براین اساس، همگانی و رایگان بودن استفاده از خدمات شبکه شاد برای تمام دانش آموزان، به کارگیری هرگونه نرم افزار برای آموزش و پرورش رسمی در فضای مجازی صرفا در صورت اتصال به شبکه شاد، عدم حق اجبار مدارس دولتی به استفاده و یا دریافت وجه از خانواده ها جهت استفاده از خدمات افزوده دانش آموزان در شبکه شاد، جزو مقررات عمومی این دستور العمل است.

همچنین بنابر دستورالعمل ارسالی، سامانه های آموزش مجازی تمامی مدارس غیردولتی و مدارس خاص باید در قالب PWA (Progressive Web App و مطابق پروتکل فنی به شبکه شاد اتصال یابند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 891

به "مدارس دولتی در صورت ارائه خدمات اضافی در شاد حق دریافت وجه ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس دولتی در صورت ارائه خدمات اضافی در شاد حق دریافت وجه ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید