ما ترکناک یابن الحسین؛ رهبر حکیم خود امام خامنه ای را هرگز تنها نخواهیم گذاشت

به گزارش مجله سی نوا، دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و ادای احترام به ایثارگران و خانواده های معظم شهدا و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب تأکید شد.

ما ترکناک یابن الحسین؛ رهبر حکیم خود امام خامنه ای را هرگز تنها نخواهیم گذاشت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز خبر شورایعالی انقلاب فرهنگی، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و ادای احترام به ایثارگران و خانواده های معظم شهدا و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب تأکید شد.

هم صدا با همه انقلابیون الهی دنیا می گوییم سید و مولای خود، رهبر حکیم و الهی جمهوری اسلامی امام خامنه ای را هرگز و در هر شرایطی تنها نخواهیم گذاشت.

متن کامل این بیانیه به توضیح ذیل است:

فرا رسیدن هفته دفاع مقدس در هر سال برای ملت بزرگ و سرافراز ایران، یادآور یکی از غرورآفرین ترین مقاطع تاریخ معاصر این سرزمین است؛ در 31 شهریور 1359 و در حالی که هنوز کمتر از دو سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته بود، صدام حسین دیکتاتور عراق با دستور آمریکا و حمایت همه جانبه دشمنان ملت ایران و در راس آن ها کشورهای مرتجع منطقه، حمله نظامی به کشورمان را شروع کرد.

هر چند دیکتاتور خبیث عراق به سودای باطل فتح 7 روزه تهران به ایران عزیز و سرافراز تجاوز کرد، اما از همان ابتدا با سد سترگ مقاومت فرزندان جان برکف این آب و خاک برخورد کرد و در کمتر از دو سال روند جنگ تحمیلی کاملا عوض شد و نه تنها اشغالگر از خاک میهن رانده شد بلکه با راهبرد تنبیه متجاوز نبرد به داخل خاک عراق کشیده شد.

امروزو در حالی که بیش از 3 دهه از انتها جنگ تحمیلی می گذرد، ملت غیور ایران اسلامی به اتکای سرمایه انتها ناپذیر ایثار و مقاومت خود به الگوی موفقی برای همه ملت هایی تبدیل شده که عزم نموده اند تا دیگر تحت استعمار نباشند و آزاد و مستقل و سرافراز زندگی نمایند.

در سال های اخیر که آتش تروریست تکفیری غرب آسیا را در برگرفته بود، ملت بزرگ ایران ندای استمداد ملت های مظلوم سوریه و عراق را لبیک گفت و جوانان غیور و ایثارگر این ملت با تبعیت از ایثارگری های 8 سال دفاع مقدس به میدان نبرد با ترویسم تکفیری پا نهادند و با بذل جان خود این فتنه بزرگ و خطرناک را سرکوب و نابود کردند.

این مثال و ده ها نمونه مشابه نشان می دهد که استمرار توفیقات و دستاوردهای بزرگ ملت ما تنها با تبعیت از الگوی مقاومت و ایثار قابل تحقق است.

بدون تردید موفقیت های چشمگیر جوانان دانشمند سرزمین عزیرمان در عرصه علم و فناوری و عبور از خطوط قرمز واهی ترسیم شده توسط دشمنان ما در عرصه علوم و فنون جدید، یکی از مصادیق شاخص شکل گیری الگوی مقاومت و ایثار است.

امروز و در حالی که نبرد مالی آمریکا و هم پیمانان او علیه ملت برزگ ایران به اوج رسیده و دشمنان به صراحت از فکر واهی فروپاشی کشورمان زیر فشار مالی سخن می گویند، تنها اکسیر شفا بخش و راهبرد باطل نماینده این خواب آشفته مجاهدت و ایثار در عرصه نبرد مالی است و به فضل الهی باز هم ملت و کشور ما مانند 4 دهه گذشته از این میدان نیز پیروز و سرافراز خارج خواهد شد.

اگر قدرت نظامی، بازدارندگی فراگیر دنیای نسبت به تعرض به جغرافیای راهبردی جمهوری اسلامی ایران را فراهم کرد، رونق فراوری و تقویت توانایی و قدرت اقتصاد ملی ایران، بازدارندگی فراگیر نسبت به جنگ مالی و تحریم بر علیه ملت شریف ایران را محقق خواهد ساخت.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، ضمن تعظیم به مقام شامخ و والای همه شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم و ادای احترام به همه ایثارگران و خانواده های معظم شهدا، لزوم کوشش جامعه نخبگانی کشور برای بازخوانی تجربه غرورآفرین دفاع مقدس به منظور ارائه الگوی برای مقاومت در نبرد مالی دشمنان علیه کشورمان را مورد تاکید قرار می دهد.

امروز با صدای بلند و همصدا با همه انقلابیون الهی دنیا می گوییم سید و مولای خود، رهبر حکیم و الهی جمهوری اسلامی امام خامنه ای را هرگز و در هر شرایطی تنها نخواهیم گذاشت و با همه توان کمک خواهم کرد و مصداق جبهه عاشورایی کربلا خواهیم بود و به فضل پروردگار ملت شریف ایران و انقلابیون دنیا، جبهه اکثریت عاشورایی را محقق خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 26

به "ما ترکناک یابن الحسین؛ رهبر حکیم خود امام خامنه ای را هرگز تنها نخواهیم گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ما ترکناک یابن الحسین؛ رهبر حکیم خود امام خامنه ای را هرگز تنها نخواهیم گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید