خورشیدی رسما از تیم ملی جدا شد

به گزارش مجله سی نوا، سرپرست تیم ملی فوتبال رسما از این تیم جدا شد.

خورشیدی رسما از تیم ملی جدا شد

به گزارش گروه ورزشی دانشجو، مجتبی خورشیدی امروز بعد از نشست با میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال از سرپرستی تیم ملی کنار رفت.

سرپرست پیشین تیم ملی با انتشار بیانیه ای که نسخه ای از آن در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته است خداحافظی خود از تیم ملی را گفت.

از دست و زبان که برآید کز عهده شکرش به درآید

به نام خدا

دوستان، همکاران، مربیان، اهالی فوتبال و رسانه های محترم ورزشی

با سلام و آرزوی پیروزی و سرافرازی برای همگان

خداوند بلند مرتبه را شکر و سپاس می گویم که بر بنده منت نهاد مدت 11 ماه به عنوان سرپرست در خدمت تیم ملی فوتبال ایران باشم.در انجام این ماموریت مهم ، الطاف فراوانی ازطرف دوستان نازنین نصیب بنده شد که جای تشکر و قدردانی خالصانه دارد.

البته بدون در نظر گرفتن سوابق اینجانب، نقدها بسکمک نیز با انتخاب من صورت پذیرفت؛ که باز هم وظیفه خود می دانم از این عزیزان منتقد هم تشکر ویژه ای داشته باشم چراکه انگیزه ام را برای ادامه کار، جبران نقاط ضعف و اثبات خیلی چیزها فزونی بخشید و همینطور برایم زمینه تمرین خویشتن داری را فراهم آورد.

در این مدت که افتخار فعالیت با عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال ایران در راه رسیدن به جام جهانی 2022 قطر رابرعهده داشتم، ده اردو برگزار کردیم که در هر مرحله حدود حدود 60نفر حضور داشتند. بنده تمام تلاش خود را کردم تا به عنوان مدیرتیم ملی اردوها را به بهترین شکل اداره و از لحاظ لجستیکی و پشتیبانی وظیفه ام را با وجود مسائل مختلفی که وجود داشت با کمترین نقص انجام بدهم تا تیم ملی با آمادگی کامل مقابل رقبای قدرت مند خود قرار بگیرد.

لذا امیدوارم ملت شریف ایران ، بازیکنان قهرمان و افتخار آفرین تیم ملی ، بزرگان فوتبال ایران و پیشکسوتان عزیز که همیشه خود را شاگرد کوچک آنها میدانم به بنده با توجه به نتایج بدست آمده نمره قبولی بدهند و جامعه فوتبال هم هر کم و کاستی که وجودداشت را بر ما ببخشد.

در نهایت اما خوشحالم با همکاری بی دریغ و شبانه روزی کادر فنی تیم ملی به ویژه سر مربی ارجمند جناب آقای دراگان اسکوچیچ، به همراه بازیکنان باغیرت، گروه پزشکی و ماساژورها، گروه رسانه، بچه های زحمتکش پشتیبانی، تدارکات و همکاران حراست فدراسیون، دپارتمان تیم های ملی و دپارتمانهای اموربین الملل ،تشریفات ، روابط عمومی، مرکزملی فوتبال ومدیریت فدراسیون فوتبال، توانستیم نتایج خوبی کسب کنیم.

ابتدا مرحله سخت قبلی را با سربلندی پشت سر گذاشتیم و در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، با اقتدار کامل تیم ملی ایران صعودی تاریخی و سریع را رقم زد و شادی و شعف را به مردم شریف و فوتبال دوست هدیه داد. آن هم در روزگاری که تحریم های ظالمانه روزهای سختی را برای مردم ما به همراه آورده است.

خدا را شکر می کنیم که خنده را بر لبان ملت عزیزو نجیب ایران آوردیم. اکنون به گواهی آمارها بی بدیلیِ شکلِ صعودِ تیم ملیِ ایران به مسابقاتِ جام جهانی چون روز بر همگان روشن است.البته لازم به ذکر است که من خودم را به جز یک سربازِ عاشق وطن و دوستی همراه در کنارِ تک تکِ افرادی که در این راستا، عاشقانه و دلسوزانه و غیرت مندانه زحمت کشیده اند نمی دانم و نخواهم دانست

و هرگز تا همیشه به جز احساسِ افتخار و سرافرازی که هدیه این اتفاق به لطف خدا بود، چیزی در خاطراتم حمل نخواهم کرد و ادعای هیچ سهمی در این افتخار ملی نخواهم داشت.

بر خود واجب می دانم تا بدین طریق از همه عزیزان حاضر در اردوهای شبانه روزی تیم ملی که به بنده کمک کردند طلب بخشش و حلالیت کنم. در خاتمه از پروردگار متعال برای سربلندی و موفقیت تیم ملی در ادامه رقابت های مقدماتی و جام جهانی 2022 قطر آرزوی سربلندی و موفقیت دارم.

و باز هم شکر به درگاه خدای منان که این خداحافظی در روزگاری بود که دستِ کم حالِ تیمِ ملی فوتبال مان خوب است و امید به روزهای روشن و افتخار آفرینش برای همه اهالی فوتبال متصور است. آن هم برخلاف چند ماه قبل که فوتبال ملی در فضایی تاریک و در لبه پرتگاه قرار داشت.

بسیار و بسیار باد عمرِ این امیدها و آرزوها...

دوستدار شما؛

مجتبی خورشیدی

4 اسفند 1400

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1696

به "خورشیدی رسما از تیم ملی جدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خورشیدی رسما از تیم ملی جدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید