ترامپ تیراندازی به پای مهاجران را پیشنهاد داده بود

به گزارش مجله سی نوا، به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، رئیس جمهور آمریکا در جریان نشستی با مشاوران کاخ سفید که در ماه مارس امسال میلادی در دفتر ریاست جمهوری برگزار شده بود، تیراندازی به پای مهاجران را پیشنهاد داده بود.

ترامپ تیراندازی به پای مهاجران را پیشنهاد داده بود

تیراندازی به مهاجران

این گزارش روزنامه نیویورک تایمز بر مبنای مصاحبه هایی با تعدادی از مقامات دولتی کاخ سفید تهیه شده است؛ مقاماتی که در رویدادهای هفته ای که در آن نشست مذکور برگزار شده بود، شرکت داشتند. این گزارش برگرفته از کتاب آماده چاپ مایکل شر و جولی هیرشفیلد دیویس، دو خبرنگار آمریکایی تحت عنوان جنگ های مرزی: بطن حمله ترامپ به مهاجرت می باشد؛ کتابی که قرار است 8 اکتبر امسال میلادی (16مهرماه) منتشر گردد.

این معاونین کاخ سفید به روزنامه نیویورک تایمز گفتند که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جریان آن نشست به مشاوران پیشنهاد داد که برای کاستن سرعت مهاجران به پای آن ها شلیک گردد.

در این گزارش آمده است: این پیشنهاد پس از آن مطرح شد که ترامپ در جریان سخنرانی در ماه نوامبر سال گذشته میلادی علنا پیشنهاد داده بود که اگر مهاجران آغاز به پرتاپ سنگ کردند باید به آن ها تیراندازی گردد.

آمریکا

مقاماتی که با روزنامه نیویورک تایمز گفت وگو کردند همچنین خاطرنشان کردند که ترامپ اغلب پیشنهاد می داد که دیوار مرزی با مکزیک با گودال های پر شده از آب که مملو از مار و تمساح هستند، تقویت گردد.

روزنامه نیویورک تایمز در ادامه این گزارش نوشت: ترامپ همچنین درخواست نموده بود که به این دیوار مرزی برق متصل گردد و در رأس این دیوار میخ های بزرگی قرار بگیرد که بتوانند گوشت انسان را سوراخ نمایند.

هنگامی که مشاوران به ترامپ گفتند که بعضی از پیشنهاداتش غیرقانونی است، گزارش شده که وی بسیار ناراحت و عصبانی شده است.

تیراندازی به پا

به گفته چندی از مقامات حاضر در آن جلسه ترامپ فریاد زد: شما فکر می کنید من احمق هستم، من به این موضوع رسیدگی می کنم. این مسئله من است.

براساس این گزارش، مدت این نشست قرار بود 30 دقیقه باشد اما بیش از یک ساعت به طول انجامید. مقامات حاضر در آن نشست شامل کریستن نیلسن، وزیر امنیت داخلی وقت آمریکا، مایک پامپئو، وزیر امور خارجه، کوین مک آلنان، رئیس موقت حفاظت مرزی و گمرک، مایک مولوانی، رئیس دفتر موقت کاخ سفید و استفن میلر، مشاور کاخ سفید بودند.

این در حالی است که هیچ یک از سخنگویان کاخ سفید هنوز در رابطه با این گزارش هیچ اظهار نظری ننموده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 48

به "ترامپ تیراندازی به پای مهاجران را پیشنهاد داده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ تیراندازی به پای مهاجران را پیشنهاد داده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید