بازدید مدیرعامل بانک گردشگری از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

به گزارش مجله سی نوا، خبرگزاری خبرنگاران-مرتضی خامی مدیرعامل بانک گردشگری به همراه حسین رحمتی قائم مقام و چند تن از معاونان و مدیران بانک، روز دوشنبه در سومین روز از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته، از غرفه های گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در نمایشگاه بازدید کردند.

بازدید مدیرعامل بانک گردشگری از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته

به گزارش خبرنگاران، مرتضی خامی در این بازدید با مسئولان غرفه های بانک و گروه گفتگو کرد.

وی در سخنانی با اشاره به موفقیت بانک جهانگردی در سال های اخیر گفت: این بانک با وجود جوان بودن و گذشت 11 سال از فعالیت خود، در سال های اخیر حائز رتبه های برتر بین المللی و داخلی در صنعت بانکداری شده است که نمونه اخیر آن کسب رتبه 51 در بین 100 شرکت برتر ایران است.

وی اضافه نمود: همچنین چندین طرح بزرگ صنعت جهانگردی کشور با سرمایه گذاری و تامین مالی بالغ بر 100 هزار میلیارد ریالی بانک جهانگردی و مجموعه های مرتبط به بهره برداری رسیده و یا در حال ساخت و تکمیل است.

مسئولان غرفه بانک جهانگردی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی جهانگردی و صنایع وابسته، بسته های خدمات اعتباری شامل اعطای تسهیلات به فعالان حوزه جهانگردی، آژانس یار (بسته ویژه آژانس های مسافرتی و مشتریان آنها)، جهانگرد کارت و گردش کارت اعتباری را برای بازدیدکنندگان تشریح می کنند.

پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی به عنوان بانک عامل و تسهیلات تبصره ای طبق قرارداد منعقده با وزارت میراث فرهنگی، جهانگردی و صنایع دستی از دیگر خدمات بانک جهانگردی در حوزه خدمات اعتباری است.

این گزارش حاکیست: در جریان بازدید مدیرعامل، قائم مقام و مسئولان بانک جهانگردی از نمایشگاه، نسخه تازه اپلیکیشن گردش پی رونمایی شد و مسئول مربوطه، خدمات مربوط به آن را تشریح کرد.

دستاورد شرکت ها و واحدهای گروه مالی جهانگردی و بانک جهانگردی در فضایی به مساحت 450 مترمربع در سالن 38 نمایشگاه به بازدیدکنندگان ارائه شده است.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی جهانگردی و صنایع وابسته از 9 تا 12 بهمن ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.

علاقه مندان می توانند برای آشنایی بیشتر با فعالیت های گروه مالی جهانگردی و خدمات بانک جهانگردی به سالن 38 پانزدهمین نمایشگاه بین المللی جهانگردی و صنایع وابسته مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 فروردین 1401 بروزرسانی: 21 فروردین 1401 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1662

به "بازدید مدیرعامل بانک گردشگری از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مدیرعامل بانک گردشگری از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید