بارش پراکنده و وزش باد در تهران

به گزارش مجله سی نوا، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در روز چهارم آبان، آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و بارش پراکنده، رعد وبرق و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک پیش بینی می گردد.

بارش پراکنده و وزش باد در تهران

به گزارش خبرنگاران، با آنالیز آخرین خروجی مدل های پیش یابی، شرایط جوی استان برای امروز(4 آبان ماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری و جوی پایدار در منطقه ها پرتردد شهری گاهی همراه با غبار محلی رقیق مورد انتظار است.

از بعدازظهر پنجشنبه تا روز شنبه (5 تا 7 آبان ماه) با توجه به عبور متناوب امواج، جوی ناپایدار و در پی آن آسمان نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد و بارش پراکنده و در نیمه شمالی استان رگبار باران با احتمال رعد و برق پیش بینی می گردد.

از بعدازظهر آدینه تا روز شنبه در پاره ای نقاط به ویژه بخش های جنوبی گاهی وزش باد شدید و گردوخاک مورد انتظار است. از فردا تا روز آدینه (5 تا 6 آبان ماه) افزایش نسبی دما و روزهای شنبه و یکشنبه (7 و 8 آبان ماه) کاهش دما خواهیم داشت.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای 1 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (5 آبان ماه) نیمه ابری و در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 24 درجه سانتیگراد و طی آدینه (6 آبان ماه) کمی ابری نیمه ابری و در بعد از ظهرنیمه ابری و گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید با حداقل دمای 14 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آبان 1401 بروزرسانی: 4 آبان 1401 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1813

به "بارش پراکنده و وزش باد در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش پراکنده و وزش باد در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید