کسب و کار

معرفی حرفه لوله کشی در کانادا و آنالیز شرایط آن

معرفی حرفه لوله کشی در کانادا و آنالیز شرایط آن | کشور کانادا به عنوان یکی از پهناورترین کشور های دنیا با بهره مندی از اقتصاد قوی و سطح بالای رفاه اجتماعی می باشد که توجه بسیاری از افراد را برای مهاجرت در سراسر دنیا را به خود جلب جلب نموده است. این کشور...

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران هجوم نیم میلیون انگلیسی برای دریافت یاری هزینه معیشتی

لندن- خبرنگاران -همزمان با افزایش آمار ابتلا به کرونا در انگلیس و تشدید سیاست های دولت برای مقابله با شیوع بیشتر این ویروس، وزارت کار و امور بازنشستگی انگلیس گفت که در 9 روز گذشته حدود نیم میلیون متقاضی به دریافت یاری هزینه معیشتی دولت هجوم برده اند. ...

26 اردیبهشت 1399

هوشنگ گلشیری، داستان نویس حلقه های نویسنده پرور

جهان جای عظیمی است؛ پر از قصه و روایت. کتاب ها ما را مسافران این جهانی عظیم می نمایند تا چیزهایی را بشنویم که عمرمان هرگز فرصت تجربه شان را به ما نمی داد. اما وقتی راوی این جهان هم وطن تو باشد، در خاکی زندگی کند که تو روی آن پا می گذاری و جامعه برایش همان...

24 اردیبهشت 1399

کرونا اهداف والیبال را بهم زد، مردم و مسئولان مراقب همدیگر باشند

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران در سال 98 ستاره جوان و آینده داری به اسم علی اصغر مجرد را به دنیا معرفی کرد. مجرد در جریان بازی های لیگ ملت ها مورد تحسین و تمجید سایت فدراسیون دنیای والیبال (FIVB) هم نهاده شد و نوید بخش روزهای خوب را به والیبال ایران...

22 اردیبهشت 1399

ده شغل که در کانادا درآمد بالایی دارند

1- مدیران اداری Public Administration Director مدیران اداری در کانادا، امور دولتی نظارت بر شاخه های وسیعی از خدمات دولت را تضمین می نمایند که سیاست ها و برنامه های آنها اجرا می گردد.

13 اردیبهشت 1399

حمله سایبری به بیمارستانی در چک که تست کرونا انجام می داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، فعالیت های بیمارستانی در جمهوری چک که زن 84 ساله و مبتلا به ویروس کرونا در آن بستری است، به دلیل حمله سایبری متوقف شده است.

12 اردیبهشت 1399

ظریف لیستی از تجهیزات مورد نیاز ایران برای مقابله با کرونا منتشر کرد، عکس

وزیر خارجه ایران با انتشار لیستی از تجهیزات پزشکی مورد نیاز ایران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، از جهانیان خواست برای تأمین این نیازها تبعیض قائل نشوند.

11 اردیبهشت 1399

ممنوعیت ورود گردشگران به تمام نقاط استان کرمان، روزانه نیمی از بازار باید تعطیل گردد

خبرنگاران/کرمان استاندار کرمان گفت: طبق تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا، ورود گردشگران به تمام نقاط استان بویژه در بخش شهداد ممنوع است.

8 اردیبهشت 1399

دیپلمات های خارجی از کره شمالی به روسیه منتقل شدند

کره شمالی عده ای از دیپلمات های خارجی، از جمله سوئیسی، انگلیسی و آلمانی را به خاطر مبارزه با گسترش ویروس کرونا، بعد از قرنطینه یک ماه، با یک فروند هواپیما به شهر ولادی واستوک روسیه منتقل کرد.

7 اردیبهشت 1399

اعلام آمادگی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان برای مقابله با کرونا ویروس

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان در نامه ای خطاب به رئیس این دانشگاه، آمادگی خود را برای یاری به مقابله با کرونا ویروس گفت.

27 فروردین 1399

ابلاغ آیین نامه مقابله با کرونا به مدارس ، ممنوعیت فروش ساندویچ های دست ساز

در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا دستورالعمل مقابله با عفونت های حاد تنفسی ناشی از کروناویروس به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها و مدارس ابلاغ شد.

21 فروردین 1399

لوور پاریس شکار جدید کرونا

کارکنان و کارشناسنان موزه لوور پاریس پذیرای تماشاگران و مخاطبان نیستند. در واقع ترس از شیوع ویرووس کرونا چراغ های موزه لوور پاریس را هم خاموش کرد.

18 فروردین 1399

خبرنگاران طرح فاصله گذاری اجتماعی ادامه دارد، مردم در خانه بمانند

تهران- خبرنگاران- معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان ورامین گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت های مربوط به فعالیت اصناف غیرضروری همچنان ادامه دارد و ضروری است تا مردم با ماندن در خانه، زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع نمایند.

17 فروردین 1399

پرداخت 300 دلار به فوتسالی ها توهین است، نه پاداش، مسئولان بدانند فوتسال بچه سر راهی نیست

پرداخت 300 دلار به ملی پوشان فوتسال برای قهرمانی در مسابقات داخل سالن آسیا یک توهین محسوب می شود و مسئولان باید به این رشته تیمی اهمیت و احترام بیشتری بگذارند.

17 فروردین 1399

تسهیل خطوط جاده ای، ریلی و هوایی راه ابریشم

معاون رئیس جمهور با اشاره به ابتکار شیان برای تسهیل خطوط جاده ای، ریلی و هوایی جاده ابریشم در جهت احیای کاروانسراها و ابنیه های قدیمی برای جذب گردشگر گفت: جاده ابریشم به عنوان نگین راستا طلایی باستان بوده که ایران و چین قلب تجارت جهان را داشتند.

9 فروردین 1399

عیدی انتها سال 98 کارمندان رسمی و قراردادی مشخص شد

ضوابط مشخص و پرداخت پاداش خاتمه سال 1398 (عیدی) کارکنان دولت ابلاغ شد.

2 فروردین 1399

بالسینی: افزایش 15 درصدی حقوق جوابگوی تورم نیست ، مجلس یازدهم باید بداند اولویت مردم اقتصاد است

اصغر بالسینی گفت: اگر فرض کنیم شرایط فعلی مالی کشور ناشی از تحریم های آمریکاست و تحریم ها همچنان ادامه دارد، اولویت اول مجلس و دولت مقاوم سازی اقتصاد در برابر آسیب پذیری از تحریم هاست، راه چاره و چاره ای غیر از مقاوم سازی اقتصاد با تکیه بر فراوری محوری...

25 اسفند 1398

64 درصد مردم به ربات ها بیشتر از مدیرشان اعتماد می کنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، بررسی مذکور که با همکاری 8370 مدیر، کارمند و مدیر حوزه منابع انسانی در ده کشور جهان اجرا شده، نشان می دهد همه گیرشدن هوش مصنوعی رابطه میان کارمندان و کارفرمایان را به طور گسترده ای تغییر می دهد.

23 اسفند 1398

عملکرد ضعیف مجلس دهم در حوزه اقتصاد

نگاهی به شرایط مهمترین طرح ها و لوایح مالی آنالیز شده در مجلس دهم نشان می دهد عملکرد این دوره مجلس از لحاظ مالی نه تنها نمره قبولی نمی گیرد بلکه نمره بسیار پایینی دارد.

21 اسفند 1398

جاسازی قرص در کیک ها با هدف متضرر کردن صنایع غذایی پیشرو انجام شد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی دبیر انجمن صنایع غذایی آذربایجان شرقی با اشاره به رویت قرص در کیک های بسته بندی شده به روش کلدسیل در محصولات فراوری شده توسط کارخانجات و برندهای مطرح استان، بیان نمود:طبق آنالیز ها، این اقدام با هدف آسیب رساندن به مصرف کنندگان...

15 اسفند 1398
تعداد: (54)