وحشت صاحبخانه با دیدن مار کبرا در توالت فرنگی!

به گزارش مجله سی نوا، مار کبرای پنهان شده در سوراخ توالت فرنگی، رعب و وحشت صاحبخانه را رقم زد.

وحشت صاحبخانه با دیدن مار کبرا در توالت فرنگی!

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، یک مرد کامبوجی از حمله مار کبرا سمی در خانه اش جان سالم به در برد. رای سوپها در حال استفاده از توالت فرنگی خانه اش بود که ناگهان چیزی عجیب در داخل سوراخ توالت توجه اش را به خود جلب کرد.

در حالی که در ابتدا آقای سوپها تصور می کرد که سیفون توالت توسط نفر قبلی به خوبی کشیده نشده، اما ناگهان متوجه حضور یک مار کبرا در داخل سوراخ شد. او بلافاصله سرویس بهداشتی را ترک و از مارگیران محلی برای دریافت مار یاری خواست. این اتفاق در تاریخ 3 مارس و در دهکده پهسار پروم واقع در منطقه پایلین کامبوج رخ داد.

در ویدئویی که توسط این مرد تهیه شده مار کبرا را که پس از کشیده شدن سیفون سر خود را از داخل سوراخ بیرون می آورد نشان می دهد.

وقوع این حادثه در این منطقه از تایلند در حالی خبرساز می گردد که وقوع حادثه ای مشابه برای یک زن تایلندی در اکتبر سال گذشته خبرساز شده بود. بونسونگ پالیکاوی 54 ساله هنگام استفاده از توالت فرنگی خانه اش در ساموت پراکان در مرکز تایلند مورد حمله یک مار پیتون نهاده شد. این زن بلافاصله برای درمان به بیمارستان محلی منتقل شده بود. خوشبختانه این مار سمی نبود و این زن پس از مصرف مقداری آنتی بیوتیک بهبود یافت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1175

به "وحشت صاحبخانه با دیدن مار کبرا در توالت فرنگی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحشت صاحبخانه با دیدن مار کبرا در توالت فرنگی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید