مقاله: چرا کانادا به مهاجران بیشتری احتیاج دارد؟

به گزارش مجله سی نوا، گروهی از افراد که بین سالهای 1946 و 1964 متولد شده اند، اکثریت سالمندان را تشکیل می دهد و همانطور که تعداد آنها به طور فزاینده ای بازنشسته می شوند موجب عدم تعادل در نیروی کار شده و باعث ایجاد انواع فشارها بر دولت و مشاغل می شوند.

مقاله: چرا کانادا به مهاجران بیشتری احتیاج دارد؟

اما چالش عظیم کانادا عدم تعادل نیروی کار آن است. پیش بینی می گردد طی دو دهه آینده 13.4 میلیون نفر از شغلشان خارج شوند، اما تنها 11.8 میلیون نفر مدرسه را به خاتمه می رسانند و به سرکار می فرایند.

کیت آمباچتشیر، مدیریت ممتاز مرکز بین المللی بازنشستگی، گفت: این جایی است که مهاجرت در آن نقش دارد. ما به دلایل زیادی به مهاجران احتیاج داریم، اما یکی از آنها تبدیل شدن مهاجران به همکاران در آینده می باشد.

اساساً، استخدام کارگران جدید برای کارفرمایان و مشاغلی که قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارند و باعث رشد مالی می شوند یک چالش است.

طبق گزارشی توسط Antunes در سال 2019، مهاجرت، کلیدی برای استراتژی رشد کانادا است زیرا مشاغل نمی توانند رشد نمایند وقتی قادر به استخدام کارگران نیستند.

تاثیر کم بودن یاری های برنامه بازنشستگی کانادا از کارگران و پرداخت بیشتر به ذی نفعان این است که یا کارگران مشارکت بیشتری نمایند یا حقوق بگیران کمتر حقوق بگیرند

منبع مقاله: چرا کانادا به مهاجران بیشتری احتیاج دارد؟

انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1074

به "مقاله: چرا کانادا به مهاجران بیشتری احتیاج دارد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: چرا کانادا به مهاجران بیشتری احتیاج دارد؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: چرا کانادا به مهاجران بیشتری احتیاج دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید