لغو محدودیت ها در انجام پروازهای بین المللی از روسیه

به گزارش مجله سی نوا، پروازهای بین المللی از روسیه به سایر کشورها، در وهله نخست به سه کشور انگلیس، ترکیه و تانزانیا، بعد از چند ماه توقف به دلیل شیوع ویروس کرونا، از امروز (شنبه) سر گرفته شده است.

لغو محدودیت ها در انجام پروازهای بین المللی از روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اینترفکس، روسیه از امروز (شنبه)، اول ماه آگوست (11 مرداد ماه) پروازهای بین المللی که چند ماه پیش به دلیل اقدامات محدود نماینده در رابطه با جلوگیری از شیوع همه گیری ویروس کرونا قطع شده بود، را از سر گرفته است.

سه کشور نخستی که ارتباط هوایی از روسیه با آنها برقرار شد، انگلیس، ترکیه و تانزانیا هستند. از ابتدای ماه آگوست شهروندان روس قادر خواهند بود تا به لندن، آنکارا، استانبول و جزیره زنگبار (در تانزانیا) و از تاریخ 10 آگوست (20 مرداد) هم به شهرهای آنتالیا، بدروم و دالامان، سفر نمایند.

آژانس حمل و نقل هوایی فدرال روسیه گزارش داده است که پس از ازسرگیری پروازها به سمت ترکیه، تعدادی از آژانس های خطوط هوایی روسی در نظر دارند پروازهای خود به چند شهر این کشور را شروع نمایند.

بر اساس این گزارش، از امروز (شنبه)، اول آگوست، مرزهای روسیه با جمهوری آبخازیا نیز گگردده می گردد.

یک منبع خبری آژانس حمل و نقل هوایی فدرال به این خبرگزاری گفت که موضوع شروع مجدد پروازهای بین المللی از روسیه به تمامی کشورها از تاریخ 11 آگوست (21 مرداد ماه) مورد آنالیز واقع شده است، ولی هنوز تصمیم گیری نهایی در این رابطه اتخاذ نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 794

به "لغو محدودیت ها در انجام پروازهای بین المللی از روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو محدودیت ها در انجام پروازهای بین المللی از روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید