قائدی نه؛ نیمار داریم، امکانات فراهم گردد رویا های بزرگی خواهیم داشت

به گزارش مجله سی نوا، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: فکر نمی کردم الریان را با چنین نتیجه ای شکست دهیم.

قائدی نه؛ نیمار داریم، امکانات فراهم گردد رویا های بزرگی خواهیم داشت

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی با الریان قطر گفت: تیم الریان تیم بسیار بازرگی است و بازیکنان بزرگی دارد و همواره در آسیا به عنوان یک تیم بزرگ از آن نام می برند.

وی اضافه کرد: حقیقتا فکر نمی کردیم این نتیجه را به دست بیاوریم. در این چند وقت مسائل زیادی داشتیم که فقط من و بازیکنانم از آن خبر داریم.

مجیدی توضیح داد: تنها چیزی که می توانم بگویم این است که به احترام بازیکنانم می ایستم و از آنها به خاطر این بازی زیبا تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خوص عملکرد مهدی قائدی عنوان نمود: ما مهدی نداریم! در این لحظه مجیدی با خنده و با زبان عربی خطاب به خبرنگاران گفت: هذا هو نیمار ما نیمار داریم.

وی در مورد اینکه کدام تیم قوی تر بود گفت: نتیجه بازی نشان می دهد کدام تیم قوی تر بود، بازیکنان من بدون اشتباه بودند و اگر بخواهم بازیکن خوبم را انتخاب کنم باید بگویم همه تیم استقلال عالی بودند. با احترام به الریان، یک سر و گردن از الریان قطر بالاتر بودیم.

مجیدی در مورد اینکه آیا الریان را بررسی نموده بود گفت: بله، یکی از برنامه های ما خنثی کردن شماره 8 آنها بود و به او اجازه دادیم که در منطقه ای که می خواستیم توپ بگیرد اما در مجموع کاری کردیم آنها صاحب فرصت نشوند.

وی در مورد اینکه آیا به فکر قهرمانی آسیا با استقلال است گفت: در کل استقلال تیمی بزرگ در آسیا است و دو بار قهرمان آسیا شده است. بازیکنان من رویاهای بزرگ دارند و مطمئن باشید بهترین نتایج را برای باشگاه و هوادارانش به دست خواهیم آورد به شرطی که امکانات لازم برای تیم فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 373

به "قائدی نه؛ نیمار داریم، امکانات فراهم گردد رویا های بزرگی خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائدی نه؛ نیمار داریم، امکانات فراهم گردد رویا های بزرگی خواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید