از پاورقی تا مثبت سندباد ویژه برنامه های جهانی 2022

به گزارش مجله سی نوا، ویژه برنامه های شبکه دو سیما به مناسبت جام جهانی 2022 قطر اعلام شد.

از پاورقی تا مثبت سندباد ویژه برنامه های جهانی 2022

شبکه دو سیما به مناسبت شروع رقابت های جام جهانی 2022 قطر برنامه های ورزش از نگاه دو، مثبت سندباد و مردم نگار را تدارک دیده و در برنامه های صبحانه ایرانی و پاورقی نیز به اتفاقات این رویداد مهم ورزشی می پردازد.

برنامه مثبت سندباد با اجرای سهیل اسعد و عباس مریدی هر شب از قطر ساعت 22:30 همراه با بخش های مختلف گزارش هایی ویژه ای را روی آنتن می برد.

برنامه مردم نگار که ویژه جام جهانی تهیه شده با اجرای مجید یحیایی هر شب ساعت 22:00 میزبان مهمانان مختلفی است که همگی راوی خاطراتی از برگزاری رقابت های جام جهانی هستند. خبرنگاران ورزشی، عکاسان، داوران و. در مصاحبه با مجری به بیان خاطرات خود از حضور در جام جهانی می پردازند.

برنامه ورزش از نگاه دو نیز که یکی از با سابقه ترین برنامه های تلویزیونی است پخش فصل نو خود را با اجرای حسن اسماعیل پور هم زمان با شروع رقابت های جام جهانی قطر شروع نموده، هر شب ساعت 24:00 نگاهی فرهنگی اجتماعی به فوتبال داشته و با آنالیز پرونده های موضوعی مرتبط از حضور مهمانان مختلف بهره می برد. این برنامه یک بخش گزارشی از قطر نیز تدارک دیده که با روایت علیرضا مسعودی روانه آنتن می گردد.

برنامه پاورقی که شنبه تا پنجشنبه ساعت 20:00 و آدینه ساعت 22:00 روانه آنتن می گردد نیز اتفاقات و حاشیه های جام جهانی در فضای مجازی را از دریچه طنز مورد آنالیز قرار می دهد.

بعلاوه در برنامه صبحگاهی شبکه دو با نام صبحانه ایرانی با اجرای وحید رونقی، المیرا شریفی مقدم و فاطمه افشاریان که شنبه تا پنجشنبه ساعت 7:00 روانه آنتن می گردد، هر روز شاهد مرور موضوعات مرتبط با جام جهانی 2022 هستیم.

خبرنگاران فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 آذر 1401 بروزرسانی: 1 آذر 1401 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1822

به "از پاورقی تا مثبت سندباد ویژه برنامه های جهانی 2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از پاورقی تا مثبت سندباد ویژه برنامه های جهانی 2022"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید