عکس ، عیادت شهرام ناظری از استاد شجریان ، آخرین شرایط خسرو آواز ایران

به گزارش مجله سی نوا، شهرام ناظری از استاد شجریان که در بیمارستان جم بستری است عیادت کرد.

عکس ، عیادت شهرام ناظری از استاد شجریان ، آخرین شرایط خسرو آواز ایران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات رفتن به آمریکا برای تحصیل هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش مجله سی نوا، شهرام ناظری خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی ظهر امروز شنبه 3 اسفندماه در بیمارستان جم از محمدرضا شجریان عیادت کرد. در این ملاقات شهرام ناظری و حمیدرضا عاطفی معاون اجرایی خانه موسیقی به نمایندگی از این نهاد با دکتر عباسی پزشک معالج و افسانه شجریان فرزند محمدرضا شجریان به تبادل نظر پرداختند.

بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی نیز با انتشار تصویری از شهرام ناظری در بیمارستان جم نوشت: استاد شهرام ناظری از معدود افرادی است که امروز اجازه پیدا کرد بر بالین استاد شجریان حاضر گردد. عکس مربوط به صبح امروز در بیمارستان جم است.

حسن عباسی پزشک محمدرضا شجریان دقایقی پیش وضع کنونی خسرو آواز ایران را این چنین تشریح کرد: استاد همچنان در بخش مراقبت های ویژه هستند اما خوشبختانه وضعیشان از دیروز بسیار بهتر، علائم ثابت و نیازشان به دارو کمتر شده است. همه امید و هدف ما این است که به زودی از بیمارستان مرخص شوند و این فرایند مثبت این امید را بیشتر می نماید.

  • اولین عکس از شرایط استاد شجریان | همایون شجریان تصویری از علائم حیاتی پدر منتشر کرد

حمدرضا شجریان در روزهای اخیر به علت بروز مجدد اختلالات ریوی ناشی از بیماری قلبی در بیمارستان جم تهران بستری شده و بامداد دیروز همایون شجریان با انتشار تصویری از نمایشگر علائم حیاتی پدر از دوستداران وی برطرف نگرانی کرد.

  • فیلم | مرغ سحر عاشقان استاد شجریان با حضور همایون در مقابل بیمارستان

با این وجود شماری از طرفداران شجریان شب گذشته تا بامداد امروز در مقابل بیمارستان حضور یافتند.

همایون و افسانه شجریان و کتایون خوانساری همسر شجریان شب گذشته سه بار با حضور در جمع تو اداره نگران شایعه های مربوط به شجریان را تکذیب کردند.

  • فیلم | حرف های همایون شجریان در تجمع طرفداران استاد | پزشکان آمریکا جواب کردند و گفتند یک هفته زنده است ...
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 441

به "عکس ، عیادت شهرام ناظری از استاد شجریان ، آخرین شرایط خسرو آواز ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، عیادت شهرام ناظری از استاد شجریان ، آخرین شرایط خسرو آواز ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید