سوزاندن کالری بیشتر با پیاده روی

به گزارش مجله سی نوا، پیاده روی یکی از برترین نوع از ورزش های هوازی است، اما چگونه راه برویم که کالری بیشتری را بسوزانیم؟بسیاری از افراد خیلی آهسته پیاده روی می نمایند و در نتیجه از فواید آن به اسم یک ورزش بی نصیب می مانند. اگر می خواهید

سوزاندن کالری بیشتر با پیاده روی

پیاده روی یکی از برترین نوع از ورزش های هوازی است، اما چگونه راه برویم که کالری بیشتری را بسوزانیم؟بسیاری از افراد خیلی آهسته پیاده روی می نمایند و در نتیجه از فواید آن به اسم یک ورزش بی نصیب می مانند. اگر می خواهید با کمترین پیاده روی بیشترین فایده را ببرید باید سرعت پیاده روی خود را افزایش دهید تا تپش قلب تان افزایش یابد. در اینجا 4 راه چاره ساده به شما آموزش می دهیم که به یاری آنها می توانید سرعت پیاده روی خود را افزایش داده و کالری بیشتری بسوزانید...

1-به حالت بدنی خود توجه کنید.

هنگام راه رفتن، سرتان را بالا نگه دارید، شانه ها باید صاف باشند و قوز نکنید. روبه رو را نگاه کنید و دست ها در دو طرف شما، افقی قرار بگیرند.

2- قدم های تان را بشمارید:

قدم ها نباید طولانی و بلند باشند. برترین کار این است که تعداد قدم های تان را بشمارید. باید بدانید در 20 ثانیه چند قدم برمی دارید تا بتوانید سرعت خود را بسنجید. برای این کار تعداد قدم های پای راست یا پای چپ تان را بشمارید بعد آن را در 2 ضرب کنید. 40 قدم در 20 ثانیه یعنی یک پیاده روی سالم 45 قدم یعنی پیاده روی با شدت متناسب و 50 قدم یعنی پیاده روی با شدت بالا. اگر می خواهید وزن کم کنید برترین حالت 45 قدم در 20 ثانیه و بالا بردن تدریجی آن است.

3- دست ها را خم کنید:

این یک قانون ساده فیزیکی است. اگر دست ها را خم کنید: سرعت بالاتر می رود. آیا تا به حال دونده ای را دیده اید که دست هایش را صاف نگه دارد؟

4- درست قدم بردارید :

یکی از ویژگی هایی که نشان می دهد شما دارید درست قدم برمی دارید این است که فرد روبه رویی شما بتواند تا حدی قسمتی از کف کفش شما را ببیند. اگر عادت دارید پاهای تان را موقع راه رفتن روی زمین بکشید، کالری کم نخواهید کرد. پاها را باید با قدرت برداشته، از زمین بلند کنید و دوباره روی زمین بگذارید به طوری که مقداری از کف کفش از روبه رو دیده گردد. می توانید جلوی آینه این تمرین را انجام دهید.

www.akairan.comمنبع :

منبع: راسخون
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1473

به "سوزاندن کالری بیشتر با پیاده روی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوزاندن کالری بیشتر با پیاده روی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید