راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار

به گزارش مجله سی نوا، مشاور رئیس دانشگاه در امور پژوهشی و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار برای اطلاع رسانی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه اطلاع داد.

راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمد علی اکبری با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی مراحل دفاع از خاتمه نامه و رساله دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در سامانه پژوهشیار، گفت: با توجه به سامانه محور شدن خدمات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در قالب طرح پایش و سامانه پژوهشیار، تمامی فرایند مربوط به دفاع از خاتمه نامه یا رساله دانشجویان به وسیله سامانه پیامکی پژوهشیار به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد شد.

وی ادامه داد: دانشجویانی که تمایل به استفاده از خدمات پیامکی سامانه پژوهشیار دارند، می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود در سامانه با ثبت درخواست به وسیله درگاه پرداخت سامانه پژوهشیار، پس از فعال شدن پیامک برای آنها، از تمامی مراحل گردش کار درخواست ها و شرایط پروپوزال های خود آگاه شوند.

بعلاوه در آینده نزدیک، اطلاع رسانی های سامانه پژوهشیار به وسیله پیامک نیز انجام خواهد شد.

مجری طرح پایش دانشگاه آزاد ادامه داد: دانشجویان با استفاده از سامانه اطلاع رسانی پیامکی پژوهشیار قادر خواهند بود که از تمامی مراحل انتقال مراحل درخواست/ پروپوزال خود در سامانه پژوهشیار و بعلاوه فعال شدن ویرایش برای درخواست/ پروپوزال خود در سامانه پژوهشیار آگاه شوند. دانشجویان می توانند نظرات، پیشنهادات و نقدها خود را درباره سامانه پیامکی و نحوه استفاده از خدمات آن به وسیله https://ris.iau.ac.ir/new-ticketing.phtml با ما در میان بگذارند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علی اکبری گفت: آخرین اخبار سامانه پژوهشیار، اخبار پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و آیین نامه های حوزه پژوهشی علاوه بر پرتال روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در سامانه پژوهشیار نیز به آدرس https://ris.iau.ac.ir/home-news.phtml اطلاع رسانی می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1545

به "راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید