خسارت 3 میلیاردی طوفان به تأسیسات برق ملایر

به گزارش مجله سی نوا، خبرنگاران/همدان قائم مقام مدیرعامل توزیع برق ملایر گفت: طی توفان اخیر و نزولات جوی فروردین ماه، به تأسیسات شبکه برق ملایر خسارت جدی وارد شد.

خسارت 3 میلیاردی طوفان به تأسیسات برق ملایر

فریبرز امیدی در گفت وگو با مجله سی نوا، اضافه کرد: به علت وقوع طوفان چند روز گذشته و حجم زیاد نزولات آسمانی آن هم در بازه زمانی کمتر از یک روز که با وزش شدید باران و بارش شدید تگرگ همراه بود، به شبکه برق ملایر سه میلیارد ریال خسارت وارد شد.

وی اظهار کرد: متأسفانه شاهد خاموشی های پراکنده در سطح شهر ملایر و تعدادی از روستاهای اطراف بودیم که البته با کوشش شبانه روزی تمامی اکیپ های مدیریت برق ملایر در اسرع وقت آسیب ها برطرف و شبکه برق دار شد.

امیدی اعلام کرد: طوفان به حدی شدید بود که تعدادی از درختان، تیرهای برق و تابلوهای موجود در سطح شهر را از جا کند و منجر به پاره گی کابل های شبکه برق و سوختن ترانس های برق شد که با برآورد تقریبی همکاران میزان خسارت های وارده حداقل سه میلیارد ریال است.

وی توضیح داد: با تمهیداتی که در سال قبل در زمینه بهینه سازی شبکه و فیدرهای برق در قالب مانورهای عملیاتی متعدد صورت گرفت، در بحران جوی اخیر از گسترش آسیب ها و قطعی برق به مقدار زیادی کاسته شد و توانستیم این بحران جوی را در اسرع وقت مدیریت کنیم.

امیدی در ادامه با اشاره به در نظر دریافت شماره تماس جدید برای تماس های مردمی با اداره اتفاقات ملایر، گفت: به منظور رفاه حال شما و خدمت رسانی هرچه بهتر، در هر زمان که شماره تماس 121 به هر علت قادر به پاسخگویی نبود، مشترکان می توانند با شماره تلفن 32222112 در هر ساعت شبانه روز تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 606

به "خسارت 3 میلیاردی طوفان به تأسیسات برق ملایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارت 3 میلیاردی طوفان به تأسیسات برق ملایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید