تور مجارستان ارزان: خدمات حمل و نقل فرودگاه بوداپست

به گزارش مجله سی نوا، آشنایی با خدمات حمل و نقل فرودگاه بوداپست

بوداپست یکی از شهرهای مجارستان می باشد و ایرلاین های زیادی هر ساله به آن پرواز می نمایند و فرودگاه بین المللی بوداپست استفاده می نمایند. این مسافرین از سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست برای رفتن به داخل و مرکز شهر استفاده می نمایند.

تور مجارستان ارزان: خدمات حمل و نقل فرودگاه بوداپست

با ما سفر کنید و با تور مجارستان ارزان از کشور جذاب اروپایی دیدن کنید و شهر زیبای بوداپست مجارستان را ببینید.

سیستم حمل و نقل فرودگاهی بسیار مجهز و پیشرفته است و بهترین فرصت رفت و آمد را برای مسافرین و گردشگران ایجاد می نماید. این سیستم حمل و نقل فرودگاهی در هر زمانی از شبانه روز آماده خدمات رسانی به مسافرین می باشد.

فرودگاه بین المللی بوداپست

فرودگاه بین المللی بوداپست برای مرکز مجارستان خدمات رسانی می نماید و به طور معمول چهارمین فرودگاه تجاری این کشور محسوب می گردد. این فرودگاه در 16 کیلومتری جنوب شرقی مرکز بوداپست قرار گرفته است و در سال 2011 به افتخار سالگرد تولد آهنگساز مشهور این کشور تغییر نام پیدا کرد.

ارتباط اصلی این فرودگاه با کشورهای اروپایی، آفریقا، شمال آمریکا و شرق دور می باشد. این فرودگاه در سال 2017 چیزی حدود 13 میلیون مسافر را جا به جا کرد. این فرودگاه قطب اصلی هوایی نیز می باشد. این فرودگاه از امکانات بسیار زیادی برخوردار است و خدماتی عالی به مسافرین ارائه می دهد که یکی از آنها سیستم حمل و نقل می باشد.

چطور از فرودگاه بوداپست به مرکز شهر برویم؟

یکی از امکانات عالی این شهر داشتن سیستم حمل و نقل عالی می باشد و مسافرین می توانند برای سفر به داخل شهر از سیستم حمل و نقل استفاده نمایند. از فرودگاه بوداپست می توانید با اتوبوس، قطار یا تاکسی به مرکز شهر بروید. یک مورد از سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست اتوبوس های تندرو می باشد.

سیستم حمل و نقل شاتل با تندرو در مدت 30 دقیقه شما را به شهر می رساند و هزینه بسیار کمی دارد. قطارها در مدت زمان 40 دقیقه شما را به مقصد می رساند و هزینه این سیستم نسبت به شاتل ها کمی بیشتر است. سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست بسیار متنوع می باشد و خدماتی عالی برای مسافرین ارائه می دهد.

اتوبوس های فرودگاه بوداپست

بهترین سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست اتوبوس ها هستند. هزینه و نرخ بلیط اتوبوس فرودگاهی بوداپست بستگی به مکانی که از آن بلیط را تهیه می کنید دارد. در صورتی که بخواهید این بلیط را از راننده اتوبوس خریداری کنید کمی گران می باشد.

بنابراین می توانید از گزینه های متناوب دیگر مانند دستگاه های بلیط مخصوص یا دکه های فروش این بلیط ها را تهیه کنید. اتوبوس ها بهترین سیستم حمل و نقل فرودگاهی هستند چرا که آنها در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمات رسانی به مسافرین می باشند و مسافرین می توانند برای سفر به داخل شهر از آنها استفاده نمایند.

شاتل ها یا اتوبوس های تندرو در فرودگاه

یکی دیگر از سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست، اتوبوس های تندرو می باشند. جالب است بدانید که اتوبوس های تندرو در کمتر از 30 دقیقه شما را به مرکز شهر می رسانند. اما در صورتی که ترافیک سنگین باشد ممکن است این مدت زمان افزایش یابد.

برای تهیه بلیط این سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست می توانید به باجه های داخل ترمینال ها که در قسمت پست و در طبقه همکف ترمینال 2 قرار دارند مراجعه کنید. یا اینکه می توانید این بلیط ها را نیز از دستگاه بلیط های مخصوص تهیه کنید. این اتوبوس ها نیز به طور 24 ساعته به مسافرین خدمات رسانی می نمایند.

تاکسی های فرودگاه بوداپست

تاکسی ها نیز جزء سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست هستند. اگر به هر دلیلی سیستم حمل و نقل عمومی برای شما مناسب نیست، می توانید یک تاکسی از فرودگاه به مرکز شهر کرایه کنید.

این شرایط برای زمانی مناسب است که تصمیم دارید در شب از فرودگاه به شهر بروید و افراد خانواده نیز در سفر با شما هستند. اگر بخواهید با تاکسی بروید 35 دقیقه طول می کشد و هزینه کمی زیاد است. سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست بهترین خدمات را به مسافرین ارائه می دهد.

همانطور که گفته شد می توانید از سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست برای سفر به مرکز شهر بهره ببرید. سیستم های حمل و نقل دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنها بهره ببرید.

این سیستم های شهری برای مسافرین تنهایی مناسب است که بدون چمدان های اضافی سفر می نمایند. اما اگر جزء آن دسته افرادی هستید که در پی آرامش و راحتی هستید می توانید از ماشین و تاکسی بهره ببرید.

اگر تصمیم سفر به بوداپست را دارید و می خواهید بلیط بوداپست را تهیه کنید می توانید وارد سایت خبرنگاران شوید و از شرایط اخذ بلیط بوداپست و رزرو آن مطلع شوید و با اطمینان زیاد راهی سفر بیادماندنی به شهر زیبای بوداپست شوید.

شهر بوداپست

مرکز مجارستان شهر بوداپست می باشد که همه روزه پروازهای زیادی به فرودگاه این شهر انجام می گردد. برای پرواز به این شهر ایرلاین های مختلفی خدمات خود را به مسافرین ارائه می دهند.

با این ایرلاین ها پرواز به بوداپست راحت و آسان شده است و مسافرین می توانند با صرف هزینه های مناسب و ایده آل به سفر بروند. بیشتر ایرلاین هایی که به بوداپست پرواز دارند هزینه های مختلفی را برای ارائه خدمات خود معین می نمایند و مسافرین می توانند بر حسب بودجه خود این ایرلاین ها را برای پرواز به بوداپست انتخاب نمایند.

شهر بوداپست

شهر بوداپست مرکز و شهر پرجمعیت مجارستان است. یکی از شهرهای بزرگ در اتحادیه اروپا می باشد و ارائه دهنده تعطیلات خاص و ایده آل اروپایی برای مسافرین است. این شهر دارای تاریخچه ای غنی و فرهنگی می باشد که در هر گوشه و کنار شهر می توان آنها را دید. شهر بوداپست دارای موزه ها، گالری ها، کلیساها، کاخ ها و ساختمان های تاریخی، استخرها و … می باشد که نشان دهنده جنگ ها و نزاع های داخلی و خارجی است.

این شهر دارای مسافتی برابر با 7.626 کیلومتر مربع است و دارای جمعیتی بیش از 3.3 میلیون نفر می باشد. بوداپست تنها شهری است که دو ساحل رودخانه دانوب را اشغال نموده است. امروزه این شهر یکی از مجذوب ترین شهرهای جهان است که توانسته گردشگر های زیادی را به سوی خود جذب کند.

فرودگاه بین المللی بوداپست

یکی از بهترین فرودگاه کشور مجارستان فرودگاه بوداپست می باشد که در 16 کیلومتری از جنوب شرقی مرکز بوداپست قرار گرفته است. این فرودگاه یکی از دروازه های اصلی شهر بوداپست با کشورهای اروپایی می باشد و هر ساله هزاران مسافر را جا به جا می نماید.

این فرودگاه دارای ترمینال های مسافربری می باشد که خدمات ایده آلی را برای مسافرین داخلی و خارجی فراهم می نماید. در این فرودگاه امکانات بسیار زیادی برای مسافرین ایجاد شده است که یکی از آنها خدمات حمل و نقل مسافرین به داخل شهر می باشد. از دیگر خدمات این فرودگاه وجود اینترنت رایگان، پست، فروشگاه ها، رستوران ها و کافه ها و … می باشد. این فرودگاه امیدوار است که تا انتها سال 2018 بتواند چیزی حدود 15 میلیون مسافر را جا به جا کند.

ایرلاین های پرواز به بوداپست

ایرلاین های زیادی وجود دارند که خدمات پرواز به بوداپست را انجام می دهند. هر کدام از این ایرلاین ها شرایطی خاص و ایده آل را برای ارائه بلیط و خدمات پرواز در نظر دارند. ایرلاین هایی که پرواز به بوداپست را انجام می دهند شامل ایرلاین بریتیش ایروی، ایرلاین جت 2، ایرلاین ایزی جت، ایرلاین فلیب، ایرلاین ویز ایر، ایرلاین کی ال ام، ایرلاین ایرووینگ، ایرلاین ایر فرانس، ایرلاین لات، ایرلاین اسمارت، ایرلاین تاپ ایر، ایرلاین نوروگان، ایرلاین فین ایر، ایرلاین سوئیس و … می باشد.

تمام این ایرلاین ها بر حسب کلاس پرواز و نوع خدمات ارائه دهنده خود هزینه ای را بر روی بلیط خود قرار می دهند که این هزینه ها متفاوت می باشد.

خدمات چارتری ایرلاین ها

گاهی اوقات ایرلاین ها خدماتی عالی برای فروش بلیط ها در نظر می گیرند. در برخی از فصل ها تمامی بلیط های پرواز به بوداپست به فروش نمی رسد و ایرلاین های مسافربری بلیط های خود را نصف قیمت و یا با هزینه کمتری برای مسافرین عرضه می نمایند.

این شرکت ها برای پر کردن جایگاه های پرواز از بهترین شرایط را برای فروش بلیط ارائه می دهند و مسافران می توانند با توجه با اطلاعات موجود در سایت ها بلیط ها را تهیه نمایند.

پرواز مقرون به صرفه به بوداپست

یکی از دغدغه های اصلی پرواز به بوداپست هزینه های بلیط هواپیما این شهر می باشد. امروزه شرایط خرید بلیط اینترنتی برای پرواز به بوداپست فراهم شده است و رزرو بلیط به مقدار زیادی در کاهش هزینه ها یاری می نماید.

در صورت رزرو بلیط هواپیما برای پرواز به بوداپست متوجه خواهید شد که این بلیط در روزهای مختلف هفته ارائه می گردد و در هر زمان قیمت بلیط ها متفاوت می باشد. البته نوع پرواز نیز تاثیر زیادی در هزینه دارد و اگر پرواز به بوداپست مستقیم باشد قیمت بلیط کمی بالاتر است. اما در صورتی که پرواز غیر مستقیم باشد هزینه بلیط کاهش می یابد و می توان از بلیط های مقرون به صرفه پرواز به بوداپست بهره ببرید.

اگر شما تصمیم به رفتن به این شهر را دارید و می خواهید از زیبایی های آن لذت ببرید می توانید وارد سایت خبرنگاران شوید و از اطلاعات پرواز و خرید بلیط، فرودگاه ها و .. مطلع شوید.

بوداپست شهری پر از جاذبه و زیبایی می باشد که امروزه تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری شده و افراد زیادی به آن سفر می نمایند. مسافرین قبل از سفر خود به این شهر بهتر است رزرو بلیط بوداپست را انجام دهند تا با خیالی راحت راهی سفر شوند.

برای رزرو بلیط بوداپست مسافرین می توانند از خدمات آنلاین و شرایط اینترنتی استفاده نمایند. خرید اینترنتی تمامی هزینه های اضافی را از بین می برد و زمان خرید بلیط را کاهش می دهد و می توان با آن از اتلاف وقت جلوگیری کرد.

بهترین زمان سفر پرواز به بوداپست

کشور گرجستان در بیشتر اوقات سال آب و هوای قاره اروپایی استوایی را تجربه می نماید که دارای تابستان های گرم و زمستان های سرد و خنک می باشد. آب و هوای این کشور در تابستان افزایش می یابد و گاهی اوقات به 35 درجه سانتی گراد می رسد.

بیشتر مردم دوست دارند تا شهر بوداپست را در تابستان از ماه ژوئن تا آگوست دیدار می نمایند. اگرچه اگر می خواهید با ازدحام جمعیت گردشگر ها روبرو نشوید می توانید در بهار از ماه مارس تا می به این شهر زیبا بروید. البته در فصل پاییز از ماه سپتامبر تا نوامبر آب و هوای این شهر بسیار خوب و عالی می باشد.

رزرو بلیط بوداپست

سیستم رزرو بلیط بوداپست به شما یاری می نماید تا بلیط این شهر را با هزینه بسیار کمتری تهیه کنید. با این روش رزرو بلیط بوداپست می توانید به مقدار بسیار زیادی در کاهش هزینه های خود یاری کنید. اگر در برنامه سفر خود کمی انعطاف و جا به جایی داشته باشید، شاید بتوانید از امکانات و شرایط بهتری در تاریخ های متناوب برای رزرو بلیط بوداپست بهره ببرید.

در برخی از روزهای خاص هفته هزینه های رزرو بلیط بوداپست برای سفر در مقایسه با بقیه روزها کمتر است. پس اگر می خواهید هزینه های سفر خود را کاهش دهید می توانید اقدام به رزرو بلیط بوداپست کنید و از شرایط ویژه خرید بلیط بهره ببرید.

کاهش هزینه ها با پروازهای غیر مستقیم

همانطور که می دانید پروازها به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شوند. پروازهای مستقیم به پروازهایی گفته می گردد که از مبدا تا مقصد از یک هواپیما استفاده می گردد و هواپیما مستقیم به فرودگاه مقصد می رود.

حمل و نقل فرودگاه بوداپست

اما در پروازهای غیر مستقیم هواپیما در جهت حرکت خود توقف می نماید و و بعد یک توقف کوتاه به جهت مقصد راه خود را ادامه می دهد. می توان گفت که یک روش دیگر برای کاهش هزینه ها استفاده از پرواز های غیر مستقیم می باشد. در صورتی که پروازها مستقیم باشند، ایرلاین ها هزینه بیشتری برای پرواز می گیرند. یعنی می توانید با رزرو بلیط بوداپست در پروازهای مستقیم هزینه سفر خود را به مقدار بسیار زیادی کاهش دهید.

رزرو بلیط بوداپست به وسیله اینترنت

امروزه شرایطی ایجاد شده است که مسافرین می توانند بلیط بوداپست را به صورت اینترنتی رزرو می نمایند. رزرو بلیط بوداپست به صورت اینترنتی این فرصت را می دهد که از تمامی پروازهای طول هفته مطلع شوید و بهترین نوع پرواز را برحسب برنامه سفر خود انتخاب کنید. به این روش از اتلاف وقت جلوگیری می گردد و با یک روش آسان و ساده رزرو بلیط بوداپست را انجام دهید.

اگر می خواهید به شهرهای مختلف مجارستان سفر کنید و از جاذبه های گردشگری این کشور مطلع شوید می توانید وارد سایت گردشگری خبرنگاران شوید و از اطلاعات ارائه شده در این سایت بهره ببرید. این اطلاعات راجع به جاذبه ها، مکان های تاریخی، رستوران ها، هتل ها و هر آنچه که درباره شهرهای مجارستان می خواهید بدانید می باشد.

جهت بازدید بهترین خدمات خبرنگاران به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

  • تور ترکیه مقرون به صرفه
  • قیمت تور گرجستان
منبع: دلتابان
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1523

به "تور مجارستان ارزان: خدمات حمل و نقل فرودگاه بوداپست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور مجارستان ارزان: خدمات حمل و نقل فرودگاه بوداپست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید