ثبت قیمت بی سابقه بنزین در آمریکا

به گزارش مجله سی نوا، شبکه تلویزیونی سی بی اس آمریکا از ثبت قیمت بی سابقه بنزین در پمپ بنزین های شهر سن دیگو در استان کالیفرنیا اطلاع داد.

ثبت قیمت بی سابقه بنزین در آمریکا

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، شبکه تلویزیونی سی بی اس آمریکا از ثبت قیمت بی سابقه بنزین در پمپ بنزین های شهر سن دیگو در استان کالیفرنیا اطلاع داد.

روز دوشنبه، پس از 18 بار افزایش نرخ بنزین در طول 20 روز، میانگین قیمت هر گالن بنزین معمولی در شهر ساحلی سن دیگو به رکورد 4.744 دلار رسید.

قیمت این محصول استراتژیک نسبت به سال گذشته، 1.21 دلار افزایش یافته است. به نظر می رسد که مردم این شهر نمی تواتند با قیمت ها کنار بیایند.

بر اساس گزارش سی بی اس، میانگین قیمت هر گالن بنزین در دیگر نقاط آمریکا پایین تر از سن دیگو است و 3.528 دلار اعلام شده است.

میانگین قیمت بنزین در شهر های استان کالیفرنیا، در مقایسه با دیگر نقاط به سن دیگو نزدیکتر است و 4.728 دلار اعلام شده است.

بسیاری از مردم آمریکا از افزایش قیمت ها بسیار ناراضی هستند و می گویند با پرداخت اجاره بهای سنگین و بنزین گران قیمت، تقریباً تمام حقوق آن ها در چند ثانیه خرج می گردد.

گزارشگران این شبکه تلویزیونی روز دوشنبه در سطح این شهر رانندگی کردند و قیمت های مختلفی از 4.29 دلار در هر گالن گرفته تا 5.18 دلار در پمپ بنزین ها مشاهده کردند.

جالب توجه است که قیمت ها در پمپ بنزین هایی که کمتر از یک بلوک از هم فاصله داشتند، تا 50 سنت در هر گالن متفاوت بود؛ بنابراین مقایسه قیمت ها در جایگاه هایی که نسبتاً نزدیک به یکدیگر هستند قطعاً به نفع رانندگان است.

افزایش قیمت بنزین در حالی در آمریکا رخ می دهد که این کشور با تورم ناشی از بهبود مالی پس از همه گیری کرونا روبرو است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 خرداد 1401 بروزرسانی: 17 خرداد 1401 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1714

به "ثبت قیمت بی سابقه بنزین در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت قیمت بی سابقه بنزین در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید