ترامپ: بولتون دیوانه است، یکبار ندیدم لبخند بزند

به گزارش مجله سی نوا، رئیس جمهور آمریکا، مشاور امنیت ملی سابقش را دیوانه خطاب نموده و گفته حتی یکبار لبخند او را ندیده است.

ترامپ: بولتون دیوانه است، یکبار ندیدم لبخند بزند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای با فاکس نیوز، جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق خودش را دیوانه خطاب نموده است.

انتقاد تند رئیس جمهور آمریکا از جان بولتون در شرایطی مطرح شده که کتاب افشاگرانه بولتون در روزهای گذشته در صدر اخبار رسانه ها قرار داشته است.

ترامپ در این مصاحبه دربار بولتون گفت: او کارش را خوب انجام نمی داد. آدم باهوشی نبود. تیز نبود.

رئیس جمهور آمریکا در بخش دیگری از سخنانش گفت: او تنها کسی است که تا حالا دیده ام که حتی یک بار لبخند نزده. بهش گفتم، جان تو اصلاً لبخند می زنی؟ این مسئله خودش حرف های زیادی درباره یک آدم دارد.

کاخ سفید کوشش کرد با تنظیم شکوائیه ای از انتشار کتاب افشاگرانه جان بولتون جلوگیری کند، اما ناکام ماند.

کتاب بولتون که رسانه ها در حال انتشار مطالب افشاگرانه آن هستند حاوی افشاگری هایی تند علیه ترامپ است. بولتون در کتابش نوشته انتخاب مجدد تنها دغدغه ترامپ بوده است.

بولتون همچنین در کتاب خاطراتش گفته اعضای مجلس نمایندگان آمریکا باید دامنه مسائلی که ترامپ به خاطر آن احضار شده را به مسائلی فراتر از گفت وگوی تلفنی او با رئیس جمهور اوکراین گسترش می دادند زیرا دیگر جنبه های سیاست خارجی ترامپ هم آکنده از تخلفات مشابه بوده است.

طبق گفته ناشر، بولتون از کارهای ترامپ حیرت زده می شد و او را رئیس جمهوری می دید که برایش انتخاب شدن مجدد در انتخابات تنها مسئله ای بود که اهمیت داشت.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 732

به "ترامپ: بولتون دیوانه است، یکبار ندیدم لبخند بزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بولتون دیوانه است، یکبار ندیدم لبخند بزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید