تاثیر استفاده از گل و گیاه آپارتمانی طبیعی در دکوراسیون منزل

به گزارش مجله سی نوا، نگهداری از گیاهان در داخل منزل نه تنها به دکوراسیون منزل رنگ، شادابی و سرزندگی می دهد بلکه با تصفیه کردن هوا، ریه های شما را از هوای تازه پر می نمایند. تحقیقات دانشمندان نشان داده است که گل و گیاه آپارتمانی و خانگی اثر آرامش بخشی دارند در نتیجه استفاده از آنها را در اتاق خواب توصیه می نمایند.

تاثیر استفاده از گل و گیاه آپارتمانی طبیعی در دکوراسیون منزل

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

هر موقعی که شما وسیله جدیدی برای خانه خود می خرید همراه با آن ماده شیمیایی جدیدی را هم وارد منزل می کنید. این مواد شیمیایی آلی فرار درصد زیادی از آلودگی هوای داخل خانه را تشکیل می دهند. حتی زمانی که شما نمی توانید بوی آنها را استشمام کنید، مواد شیمیایی فرار هوا را به مقدار کافی آلوده می نمایند تا باعث تحریک دستگاه تنفسی و اغلب سردرد شما می شوند. اما وجود گل و گیاه آپارتمانی و گیاهان خانگی در منزل بعنوان یک پادزهر عمل می نماید و با شکستن پیوند بین مواد شیمیایی فرار آنها را بعنوان غذا مصرف می نمایند در نتیجه بسیاری از موادی که باعث آلوده شدن هوای داخل خانه می شوند از بین می فرایند.

توصیه می گردد که در هر 10 متر مربع از خانه از دو یا سه عدد گل و گیاه خانگی ، آپارتمانی بهره ببرید تا هوا بطور کامل تصفیه گردد البته می توانید این مقدار را دوبرابر هم کنید تا هوا در مدت زمان سریعتری پاکسازی گردد. مکان هایی که معمولا افراد بیشتر در آن حضور دارند از اهمیت بالاتری برخوردار است مانند تلویزیون، میز کامپیوتر یا اتاق خواب. تعداد گیاهان آپارتمانی که می توانید بهره ببرید بسیار زیاد است اما از انواع مثل بامبو، پیچک، گل آفتابگردان، گیاه ذرت، سرخس و درختچه های کوچک بیشتر استفاده می گردد. در زیر نمونه هایی از چیدمان گیاهان خانگی را مشاهده می کنید.

استفاده از گلدان های کوچک در کنار اتاق

نشیمن زیبا با تزیین گل و گیاه طبیعی

گیاه آپارتمانی طبیعی با کلدان زیبا

انواع گیاه آپارتمانی با گلدان های لوکس و شیک سرامیکی مشکی

منبع: اتاق
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 593

به "تاثیر استفاده از گل و گیاه آپارتمانی طبیعی در دکوراسیون منزل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیر استفاده از گل و گیاه آپارتمانی طبیعی در دکوراسیون منزل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید