معرفی عناصر سبک کانتری مدرن و نحوه کار با آن ها

به گزارش مجله سی نوا، سبک کانتری مدرن، یک سبک کلاسیک است. هیچ کدام از طراحی های داخلی، به سبک کانتری بدون عناصر چوبی کامل نیست. رنگ های مکمل به افزودن تأثیر در دکوراسیون کمک زیادی می کنند. مبلمان ناجور و ناهماهنگ یکی از امضاهای این طراحی داخلی است. اجتناب از انتخاب چیزهایی که جدید به نظر می رسند، به شما کمک می کند تا طراحی داخلی کانتری را به دست آورید.

معرفی عناصر سبک کانتری مدرن و نحوه کار با آن ها

سبک کانتری مدرن را بشناسید!

سبک کانتری مدرن در طراحی داخلی، یک سبک کلاسیک است. با دور شدن از سبک طراحی کاملاً سنتی؛ کانتری مدرن به شما اجازه می دهد تا جنبه های ظریف تر و مینیمالی در دکوراسیون خود داشته باشید.

از آنجا که مجموعه ای از عناصر وجود دارد که فضای ایده آل این سبک را بیان می کند، ما می خواهیم شکل دکوراسیون کانتری مدرن به همراه چند ایده هوشمندانه را برای تزئین فضاهای شما شرح بدهیم.

مواد چوبی و طبیعی در سبک کانتری مدرن

هیچ کدام از طراحی های داخلی، به سبک کانتری مدرن بدون عناصر چوبی کامل نیست. استفاده از چوب، سبک کانتری را ایجاد می کند. بدون آن، این سبک، سبکی نخواهد بود که ما می شناسیم و دوست داریم. به تیرهای چوبی در معرض دید، تخته های چوبی و کفپوش های چوبی فکر کنید. اگر قبلاً هیچ یک از این موارد را در خانه نداشته اید، در صورت داشتن بودجه، باید آن ها را اضافه کنید.

اما اگر بودجه شما محدود است و اگر می خواهید ظاهری روستیک داشته باشید، یک ترفند طراحی داخلی، استفاده از کاغذ دیواری است که مانند تخته های چوبی، یا حتی آجر در معرض دید، به نظر می رسد. درهای کشویی نیز برای در ورودی و درهای کابینت مناسب هستند و مبلمان چوبی کلاسیک با سبک سنتی در طراحی داخلی منزل کانتری مدرن ضروری است. سبدهای حصیری، گزینه های مناسبی را برای ذخیره سازی ایجاد می کنند و اثاثه یا لوازم داخلی پارچه ای و پارچه های ساخته شده از مواد ارگانیک به شما کمک می کنند تا با یک تم طبیعی همراه باشید.

لیست قیمت 41 مدل بهترین کیس کامپیوتر + خرید

سادگی سبک کانتری مدرن

طراحی داخلی سبک کانتری بسیار ساده است. با مدرن کردن آن، عمق بیشتری به آن افزوده شده، اما همچنان سادگی حفظ می شود، که مشخصه شاخص این سبک است. رنگ های خنثی مانند سفید، کرم، قهوه ای و بژ، باعث ایجاد رنگ های بی نقص و ساده در طراحی داخلی سبک کانتری مدرن می شوند. رنگ های طبیعی و رنگ های خاموش را انتخاب کنید تا یک خانه کانتری مدرن، احساس گرما و دلپذیری داشته باشد.

رنگ های مکمل به افزودن تأثیر در دکوراسیون کمک زیادی می کنند. یک مبل ساده و بدون الگو را انتخاب کنید. می توانید در اینجا مقداری رنگ اضافه کنید. خطوط ساده بر روی میزهای چوبی قهوه ای و قفسه های چوبی بازسازی شده، به سبک کانتری مدرن زیبایی جالبی عطا می کند. همه چیز در اتاق شما باید هدف داشته باشد؛ یک اتاق کاربردی، جایی که چیزهای موجود در آن فقط برای نمایش نیستند، فضایکانتری مدرن را می سازد. کابینت های باز اجازه می دهند تا اقلام به راحتی قابل دسترسی باشند، مانند یک کابینت شیشه ای در آشپزخانه.

وصله ناجور سبک کانتری مدرن

مبلمان ناجور و ناهماهنگ یکی از امضاهای طراحی داخلی سبک کانتری مدرن است. هنگامی که ایده های طراحی داخلی کانتری مدرن را ارائه می دهید، به خاطر داشته باشید که اتاق های شما باید به گونه ای به نظر برسند، که انگار به طور طبیعی هم ریخته اند. مبلمان یک اتاق با طراحی سبک کانتری باید به گونه ای به نظر برسد که انگار برای نسل ها در خانواده شما بوده است.

اجتناب از انتخاب چیزهایی که جدید به نظر می رسند، به شما کمک می کند تا طراحی داخلی کانتری را به دست آورید. در بازارهای کهنه فروشی و وسایل دست دوم به دنبال اکسسوری های مورد نیاز خود باشید. عناصر ناهماهنگ در آشپزخانه نیز، هنگام در نظر دریافت ایده های دکوراسیون آشپزخانه این سبک، سرگرم کننده خواهد بود.

ناقص و غیر رسمی بودن سبک کانتری مدرن

خراش، برآمدگی و گره در چوب، همه نشانه هایی است که در طراحی داخلی سبک کانتری مدرن به کار گرفته می شود. طرح ها و چیدمان های غیررسمی، قلب سبک طراحی کانتری مدرن هستند.

طراحی داخلی سبک کانتری مدرن چندان شیک نیست. برای مثال یک میز آشپزخانه مزرعه ای برای این طراحی داخلی ضروری به نظر می رسد. اگر نمی توانید سرمایه گذاری روی یک میز جدید را داشته باشید، یک سفره را روی میز مورد نظر خود بکشید به این ترتیب این ترفند را برای به دست آوردن طراحی کانتری با حداقل هزینه به کار ببرید. صندلی نیمکتی با یک میز مزرعه ای بسیار عالی و کاربردی به نظر می رسد و اگر خانواده بزرگی دارید، می توانید برای شام در اطراف این میز جمع شوید.

خرید 41 مدل بهترین هندزفری بی سیم موجود در بازار

خرید اینترنتی 39 مدل هدست گیم و بازی + قیمت

منبع: اتاق
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 692

به "معرفی عناصر سبک کانتری مدرن و نحوه کار با آن ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی عناصر سبک کانتری مدرن و نحوه کار با آن ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید