باخ: المپیک توکیو در صورت عدم برگزاری در سال 2021 باید لغو گردد

به گزارش مجله سی نوا، توماس باخ، رئیس آلمانی کمیته بین المللی المپیک (IOC) از لغو احتمالی المپیک توکیو اطلاع داد.

باخ: المپیک توکیو در صورت عدم برگزاری در سال 2021 باید لغو گردد

به گزارش مجله سی نوا و به نقل از شبکه BBC، رئیس IOC معتقد است اگر المپیک توکیو 2020 در سال 2021 هم قابلیت برگزاری نداشته باشد باید به صورت کامل لغو گردد. این رقابت ها که قرار بود تابستان امسال میلادی به میزبانی توکیو برگزار گردد به دلیل همه گیری جهانی ویروس کرونا با تصمیم مشترک دولت ژاپن و IOC به سال 2021 موکول شد.

توماس باخ، رئیس آلمانی کمیته بین المللی المپیک گفت: می دانم که تعویق دائم رقابت ها و استخدام چند هزار نفر در کمیته سازماندهی المپیک امکان پذیر نیست. همچنین هماهنگی میان فدراسیون های جهانی رشته های مختلف ورزشی برای هر سال امکان نخواهد داشت، زیرا ورزشکاران باید اطمینان خاطر داشته باشند. ما باید آماده سناریوهای مختلفی باشیم. امیدوار هستیم که المپیک توکیو 2020 ژوئن 2021 برگزار شوند.

وی اضافه نمود: شاید احتیاج به اقدامات دیگری برای ساماندهی محیط امن داشته باشیم. حتی ممکن است برای ورزشکاران و سایر شرکت کنندگان در المپیک قرنطینه را در نظر بگیریم. اگر قرار است المپیک توکیو در سال 2021 هم برگزار نگردد باید آن را لغو کنیم. البته نخست وزیر ژاپن هم اعلام نموده است که تابستان 2021 آخرین گزینه برگزاری المپیک 2020 خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 686

به "باخ: المپیک توکیو در صورت عدم برگزاری در سال 2021 باید لغو گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باخ: المپیک توکیو در صورت عدم برگزاری در سال 2021 باید لغو گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید