افزایش چشم گیر بودجه تحقیق و توسعه هوآوی و عبور از مرز 20 میلیارد دلار

به گزارش مجله سی نوا، هوآوی ضمن افزایش بودجه تحقیق و توسعه خود به رقم 20 میلیارد دلار، از تمرکز ویژه روی توسعه فناوری های جدید اطلاع داد. امری که به گفته مدیران این شرکت می تواند آینده اقتصادی درخشان شرکت هوآوی را تضمین کند.

افزایش چشم گیر بودجه تحقیق و توسعه هوآوی و عبور از مرز 20 میلیارد دلار

فعالیت همه شرکت های فعال در حوزه فناوری از جمله هوآوی تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است. اما علیرغم تمامی مسائل، مدیرعامل این شرکت اظهار امیدواری نموده است که به یاری عواملی نظیر تثبیت و بهبود شرایط، از سر گیری فعالیت های روتین شرکت و بازگشت کامل نیروهای کار به محل خدمت خویش، دست یابی به نتایج اقتصادی چشم گیر دور از دسترس نخواهد بود. این درحالی است که هوآوی به تازگی بودجه قابل توجهی را به بخش تحقیق و توسعه خود اختصاص داده است.

این حرکت در زمانی صورت می گیرد که کشور چین به تازگی از بند محدودیت های ایجادشده توسط بیماری کرونا، آن هم نه به صورت کامل رها شده است؛ محدودیت هایی که در بسیار از موارد باعث توقف فراوری شرکت ها و فعالیت سازمان های مختلف شده بود. این تغییرات تاثیرات منفی بسیاری بر روی صنایع مختلف به ویژه بازار گوشی های هوشمند داشته است زیرا فراوری و مونتاژ بخش قابل توجهی از گوشی های هوشمند جهان از برندهای مختلف، در کشور چین انجام می گردد.

هوآوی هم مسائل زیادی را به واسطه ظهور این بحران تجربه نموده است، اما مدیران این شرکت با نگاهی به آینده از افزایش 5.8 میلیارد دلاری بودجه تحقیق و توسعه شرکت و عزم جدی خود برای حرکت رو به جلو خبر داده اند. به این ترتیب بودجه اختصاص داده شده به بخش تحقیق و توسعه هوآوی به بیش از20 میلیارد دلار ارتقا پیدا می نماید. هوآوی یکی از عظیم ترین تامین کنندگان تجهیزات مخابراتی در جهان نیز به حساب می آید. شرکتی که توسعه فناوری های مختلف و نوین را نه تنها برای دست یابی به سود اقتصادی، بلکه جهت مقابله با شرایط هایی سخت پیش رو مانند بحران کرونا، در دستورکار قرار داده است.

انتظار می رود با سرمایه گذاری های هنگفت هوآوی در بخش تحقیق و توسعه، شاهد تکنولوژی های نوآورانه بیشتری از هوآوی باشیم. همچنین این شرکت سرمایه گذاری قابل توجهی را به توسعه پردازنده های Kirin اختصاص داده و پیش بینی می گردد پیشرفت هوآوی در حوزه پردازنده های موبایل قابل توجه باشد.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 572

به "افزایش چشم گیر بودجه تحقیق و توسعه هوآوی و عبور از مرز 20 میلیارد دلار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش چشم گیر بودجه تحقیق و توسعه هوآوی و عبور از مرز 20 میلیارد دلار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید