اردبیل ، ثبت نام در مدارس الکترونیکی می شود

به گزارش مجله سی نوا، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با استفاده از روش هایی مانند اطلاع رسانی و الکترونیکی کردن خدمات مراجعات والدین به مدارس در زمان ثبت نام را به حداقل خواهیم رساند.

اردبیل ، ثبت نام در مدارس الکترونیکی می شود

به گزارش مجله سی نوا احمد ناصری روز جمعه اظهارداشت: همچنین از ظرفیت میز خدمت برای ارائه هدایت والدینی که در خصوص ثبت نام دانش آموزان با سوالاتی روبرو هستند، استفاده می شود.

وی از ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از 20 خرداد ماه خبر داد و بیان نمود: دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت نام ممنوع بوده و والدین می توانند کمک های داوطلبانه خود را از طریق کارتخوان های بانکی مدارس ، به حساب آموزشگاه مربوطه واریز کنند.

وی با بیان اینکه امتیازی برای فرزندان فرهنگیان برای ثبت نام در مدارس هیات امنایی در نظر گرفته شده ، اضافه نمود: هر گونه آزمون ورودی یا مصاحبه برای ثبت نام در برخی از آموزشگاه های غیردولتی ممنوع می باشد.

مدیرکل آموزش و پرروش استان اردبیل گفت: در سال های گذشته اقدامات خوبی در جذب نوآموزان دوره پیش دبستانی اجرا شده و در جایگاه خوبی در کشور قرار داریم ولی بایستی همچنان اهتمام ویژه ای در جذب نوآموزان واجد شرایط داشته باشیم.

ناصری با تاکید بر تحقق 40 درصدی در توسعه متوازن رشته ها برای سال تحصیلی آینده گفت: تمهیدات لازم باید برای اجرای بدون مشکل هدایت تحصیلی دانش آموزان فراهم شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 674

به "اردبیل ، ثبت نام در مدارس الکترونیکی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردبیل ، ثبت نام در مدارس الکترونیکی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید