گماشتن نگهبان برای عرضه قلیان در کافه رستوران

به گزارش مجله سی نوا، پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از پلمب کافه رستورانی خبر داد که بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی اقدام به عرضه قلیان می کرد.

گماشتن نگهبان برای عرضه قلیان در کافه رستوران

به گزارش خبرنگاران از فارس، با تلاش ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت کافه رستوران متخلفی که با گماشتن نگهبان قلابی اقدام به عرضه قلیان به مشتریان می کرد شناسایی و پلمب شد.

برپایه این گزارش،شامگاه بیست و هفتم دی ماه، مأموران نظارات بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران خبری مبنی بر عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، عرضه و استعمال قلیان در کافه رستورانی در حوالی خیابان نواب، دریافت کردند و برای بررسی موضوع یک تیم از ماموران این پلیس به نشانی اعلامی مراجعه کردند.

ماموران در لحظه ورود به پاساژ با فردی برخورد نموده که خود را از عوامل حراست پاساژ معرفی نموده و قصد گمراه کردن ماموران را داشت تا متصدی واحد صنفی بتواند درب ورودی واحد صنفی خود را بسته و از حضور ماموران جلوگیری کند که با تیز هوشی ماموران و استعلام از مدیریت پاساژ هویت وی فاش و دستگیر شد.

گفتنی است، طی بازدید از واحد صنفی مشخص شد متصدی کافه رستوران بدون توجه به پروتکل های بهداشتی، اقدام به عرضه قلیان در محیطی کاملا بسته نموده و سلامت جامعه و شهروندان عزیز را به مخاطره انداخته است.

در ادامه نتیجه بازدید انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متصدی واحد صنفی متخلف اخذ و با دستور قضایی کافه رستوران پلمب شد.

گفتنی است، با پلمب کافه رستوران هر دو متهم متخلف برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1095

به "گماشتن نگهبان برای عرضه قلیان در کافه رستوران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گماشتن نگهبان برای عرضه قلیان در کافه رستوران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید