نحوه حضور و فعالیت کارکنان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

به گزارش مجله سی نوا، وزارت علوم نحوه حضور و فعالیت کارکنان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را بیان نمود

نحوه حضور و فعالیت کارکنان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری خبرنگاران، از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اطلاعیه ای، نحوه حضور و فعالیت کارکنان دانشگاه ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری از روز شنبه 16 فروردین ماه 1399 را اعلام کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

روسای محترم دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری

ضمن آرزوی تندرستی و سلامتی، در راستای سیاست های کلی و تصمیم های اعلام شده از سوی ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، شرایط فعالیت دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور و حضور کارکنان بخش های مختلف از روز شنبه شانزدهم فروردین ماه سال 1399 به شرح زیر می باشد:

1. پیرو بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور و تمدید طرح فاصله گذاری اجتماعی تا 20 فروردین، لازم است که به گونه ای برنامه ریزی فرمایید که با ایجاد شرایط دورکاری موجب کاهش حضور کارکنان اداری و اعضای هیات علمی به میزان حداقل یک سوم زمینه انجام ماموریت های ضروری فراهم گردد.

2- طبق روال جاری و تا اطلاع ثانوی از سوی ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، کلاس های آموزشی دانشگاه ها کماکان به صورت الکترونیک ادامه خواهد یافت. درخصوص کم و کیف و جزییات برگزاری کلاس ها به صورت غیر حضوری، بخشنامه ها و دستورالعمل معاونت آموزشی وزارت علوم ملاک عمل می باشد.

3- هر یک از همکاران که در دوره تعطیلات، خود یا دیگر نزدیکانشان به بیماری کووید -19 مبتلا شده اند، قبل از حضور باید موضوع را به مدیر مستقیم خود اطلاع دهند.

4- با توجه به آنکه بخشی از مراکز و واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان مستقر در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری خدمات پژوهشی، آزمایشگاهی و تولید اقلام و تجهیزات ضروری بهداشتی و پژشکی لازم برای مهار ویروس کرونا را انجام می دهند، ترتیبی اتخاذ گردد که فعالیت این دسته از همکاران و کسب وکارهای ضروری با سهولت و پشتیبانی کامل انجام گردد.

5- بدیهی است در صورت اتخاذ هر گونه تصمیم جدید با توجه به تغییر شرایط توسط ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا که سبب تغییر در این برنامه گردد، متعاقباً به اطلاع همکاران عزیز خواهد رسید.

انتهای پیام/4084/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 554

به "نحوه حضور و فعالیت کارکنان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه حضور و فعالیت کارکنان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید