مردم از نگاه حزبی به نامزدهای مستقل تمایل پیدا نموده اند

به گزارش مجله سی نوا، خبرنگاران/قم دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان قم اعلام کرد: مردم از نگاه حزبی به نامزدهای مستقل تمایل پیدا نموده اند.

مردم از نگاه حزبی به نامزدهای مستقل تمایل پیدا نموده اند

عباس ملاتقی دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان قم با اشاره به تاریخچه این ائتلاف در کشور گفت: در پنجم اسنفند سال 1386 موجودیت این ائتلاف اعلام شد که شعار این ائتلاف در سال جاری به سوی بهترین ایران تاریخ است.

وی گفت: در انتخابات ادوار مختلف اگرچه بسیاری از کاندیداهای مستقل از تخصص، شایستگی و کارآمدی خاصی برخوردار بودند، ولی قدرت تبلیغاتی گروه ها و جناح های مختلف مانع از پیروزی و ورودشان به مجلس شورای اسلامی شده که این امر سبب عدم حضور افراد متخصص به صورت مکفی در کمیسیون های مجلس شده است.

ملاتقی با بیان اینکه در چهل و یک سال گذشته مردم فهیم ایران گزینه های مختلف جناحی را تجربه نموده اند،اضافه کرد: در انتخابات پیش رو رای مردم به سمت نامزدهای مستقل، متخصص و با برنامه قابل پیش بینی است.

وی در مورد ماهیت کاندیداهای مستقل اعلام کرد: داشتن اندیشه های نو و افکار مستقل و نمایندگی مردم به جای نمایندگی قشری خاص بودن این افراد را در کنار یکدیگر جهت ائتلاف کاندیداهای مستقل را تشکیل داده است.

ملاتقی با تاکید بر وجود این ائتلاف در سراسر کشور، توضیح داد: ائتلاف کاندیدای مستقل در سراسر کشور در چارچوب قانون فعال بوده و به عضو گیری و سامان دهی فعالیت های مشترک اعضاء خود از انتخابات سال90 پرداخته است.

وی همچنین بیان کرد: در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و در راستای تحقق اهداف گام دوم انقلاب، کاندیداهای مستقل استان قم در چارچوب ائتلاف کاندیداهای مستقل به فضای انتخاباتی وارد شده اند.

دبیر ائتلاف کاندیداهای مستقل استان قم با اشاره به تاریخچه این ائتلاف در کشور گفت: در پنجم اسنفند سال 1386 موجودیت این ائتلاف اعلام شد که شعار این ائتلاف در سال جاری به سوی بهترین ایران تاریخ است.

وی در مورد برنامه های این ائتلاف در صورت پیروزی در انتخابات مجلس بیان کرد: تشکیل وزارت خانواده، تاسیس مرکز ملی نظارت همگانی، ایجاد اتحادیه کشورهای وارث تمدن ایرانی(اکوتا) از نخستین برنامه های این ائتلاف است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 424

به "مردم از نگاه حزبی به نامزدهای مستقل تمایل پیدا نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم از نگاه حزبی به نامزدهای مستقل تمایل پیدا نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید