فال روزانه 19، 09، 1398

به گزارش مجله سی نوا، فال روزانه سه شنبه 19 آذر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سال روز تولدتان مبارک، سالی که در پیش رو دارید را از هم اکنون جدی بگیرید چرا که سالی سخت و پرتلاش انتظار شما را می کشد. در این سال اتفاق های زیادی برخلاف میل شما رخ می دهد، اما امیدتان را از دست ندهید و سعی کنید به هر قیمتی که شده برخلاف جهت رودخانه شنا کنید و به موفقیت برسید. کارهای زیادی برای انجام در ماه های دی و بهمن دارید و در این ماه ها فرصت سر خاراندن پیدا نخواهید کرد. اسفند برای شما زمان خوبی است تا به فکر تغییرات در منزل بیافتید و تغییراتی که مدت ها است می خواستید انجام دهید را عملی کنید. اگر تاکنون در دام عشق گرفتار نشده اید، تابستان سال آینده گرفتار عشقی سوزان و آتشین خواهید شد. در سالی که در پیش رو دارید تا می توانید به گونه ای زندگی کنید که دلی را نشکنید و کسی از شما غمگین نشود. مطمئن باشید سال تولد بعدی تان که فرا رسید از زحمت هایی که در این سال کشیده اید احساس رضایت و شادکامی پیدا خواهید کرد.

فال روزانه 19، 09، 1398

اهمیت زیادی به خوردوخوراک تان نمی دهید و این قضیه شما را حسابی ضعیف نموده است، از قلم نیاندازید که عقل سالم در بدن سالم است و از همین امروز تصمیم بگیرد که بیشتر از گذشته خودتان را تحویل بگیرید و خوراکی های مقوی را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه نمایید. امروز یکی از نزدیکان شما احتیاج به پول پیدا می نماید و از شما انتظار دارد تا در این شرایط به او یاری کنید، اما در موقعیت یاری اقتصادی به دیگران نیستید و اگر به او یاری کنید، در آینده خودتان به پول احتیاج شدید پیدا خواهید کرد. امروز بی دلیل و بی جهت میان شما و فردی دعوا و مرافه راه خواهد افتاد و بابت این مشاجره اعصاب شما حسابی خورد خواهد شد. دل و دماغ بیرون رفتن و خوشگذرانی را ندارید، اما همسر یا عشق زندگی تان به شما اصرار می نماید که دست او را بگیرید و از منزل بیرون بزنید، پیشنهاد می کنیم حرف عشق زندگی تان را زمین نیاندازید و مطمئن باشید پای خود را که از منزل بیرون بگذارید روحیه تان بهتر می گردد.

انسان منفی بافی هستید و همواره نیمه خالی لیوان را می بینید، امروز انگیزه بیشتری به خودتان بدهید و با اعتماد به نفس بیشتر بر احساس هایی ناخوشایندی مانند ترس و حسادت غلبه کنید و از اکنون به بعد نگاه تان در زندگی به نیمه پر لیوان باشد. امروز بهترین زمان برای سرمایه گذاری است و مطمئن باشید پولی که امروز سرمایه گذاری خواهید کرد، در آینده امنیت و ثبات بیشتری برای زندگی شما به دنبال خواهد داشت. گرفتاری برای یکی از اعضای فامیل اتفاق افتاده و حسابی ذهن شما به این گرفتاری مشغول شده است. جایی برای نگرانی وجود ندارد و دل تان را به کار بدهید و مطمئن باشید که این گرفتاری بدون دخالت شما حل خواهد شد. بیش از حد نسبت به خودتان احساس ترحم و دلسوزی دارید و به جای غصه خوردن برای اشتباه های گذشته، از این اشتباه ها درس بگیرید. رابطه ای حساس و شنماینده میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، امروز جروبحثی بین شما در می گیرید و فاصله میان شما و عشق زندگی تان عمیق تر خواهد شد.

قرار است تغییراتی در منزل یا محل کار ایجاد کنید و امروز زمان این تغییرات فرا رسیده است، اما بهتر است قبل از هرگونه تغییری، نظر دیگران را جویا شوید و با رضایت اهل منزل یا همکاران این تغییرات را انجام دهید. امروز یکی از بزرگ ترهای فامیل به لحاظ اقتصادی یاری شایانی به شما می نماید و دغدغه های اقتصادی تان از بین خواهد رفت. امروز به شما خبر می رسد که یکی از اطرافیان که نسبت نزدیکی با او دارید به خانه بخت می رود. روز شلوغی را درپیش رو ندارید و به غیر از چند تغییر که در محل کار یا منزل باید ایجاد کنید، کار خاصی برای انجام دادن ندارید. چنین روزهای خلوتی را به فال نیک بگیرید و تا می توانید استراحت کنید و کتاب بخوانید. امروز روز بسیار خوبی برای عاشقی است و روز را تا می توانید کنار همسر یا عشق ز ندگی تان سپری کنید.

مدت زیادی است که گرفتار مخمصه ای شده اید و کار و زندگی تان را نمی فهمید، امروز خبر خوشی برای شما داریم چرا که این گرفتاری به خاتمه می رسد و روی خوش زندگی را خواهید دید. پولی به کسی قرض داده اید و امروز این فرد دِین خود را به شما ادا می نماید. امروز میان شما و یکی از دوستان نزدیک تان دلخوری پیش می آید و رفاقت چندین و چندساله شما به خطر خواهد افتاد. از قلم نیاندازید که بارِ کج هرگز به منزل نمی رسد و از همین امروز تصمیم بگیرید که به هر قیمتی که شده درستکاری و صداقت را سرلوحه کارهای خود قرار دهید. یکی از همکاران یا دوستان برای حل مسائلی که در پیش دارید آستین بالا زده است، از دست این دوست هیچ کاری بر نخواهد آمد و به این نتیجه خواهید رسید که مسائل را باید به تنهایی از سر راه بردارید. همسر یا عشق زندگی تان مانند سابق به شما اهمیت نمی دهد و قبل از اینکه این بی اهمیتی ها بیشتر گردد، با او صحبت کنید و دلیل این رفتار را جویا شوید.

امروز فرصتی برای شرکت در امر خیری فراهم می گردد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با نوع دوستی و یاری به دیگران احساس خوبی را تجربه نمایید. امروز خریدی واجب و لازم برای منزل باید انجام دهید، این خرید با توجه به شرایط اقتصادی که در آن هستید فشار زیادی به شما وارد می نماید، اما مطمئن باشید در آینده از خریدی که امروز انجام داده اید کاملاً راضی خواهید شد. مدتی است که به ملاقات اعضای فامیل نرفته اید و امروز بعدازظهر اگر فرصت دست داد، حتماً به دیدن بزرگ تر های خانواده بروید و از آنها دلجویی کنید. مدت زیادی است که به پزشک مراجعه ننموده اید و از سلامت جسم و جان تان بی خبر هستید. همین امروز به پزشک مراجعه کنید و با انجام آزمایش های کامل، در جریان سلامت جسمی خود قرار بگیرید.

از کاری که به آن مشغول هستید رضایت کامل ندارید و و به هر دری که می زنید کار شایسته و درخوری نسبت به شغل فعلی تان پیدا نمی کنید، امروز روز شما است چرا که کاری مناسب پیدا خواهید کرد و این کار درآمد بهتری و شرایط راحت تری دارد و شما را از مخمصه اقتصادی که گرفتار آن هستید نجات می دهد. امروز از آن روزها است که اطرافیان شما حرف هایتان را با چشم بسته قبول می نمایند. مهارت های خودتان را دست کم گرفته اید و تخصص و استعداد ذاتی خود را از دیگران پنهان نموده اید، چیزی برای مخفی کردن وجود ندارد که از آن هراسان باشید و همین امروز تصمیم بگیرید تا استعداد ها و توانایی های خود را به دیگران ثابت کنید. امروز با مسئله ای روبرو خواهید شد اما دوستی فرا می رسد و در حل این مشکل به شما یاری می نماید. امروز احساس می کنید خستگی ناپذیر شده اید و به هراندازه که به خاتمه روز نزدیک شوید، به همان اندازه انرژی و تمرکز بیشتری پیدا خواهید کرد.

امروز با مشکل اقتصادی روبرو خواهید شد و این مشکل روز شما را خراب خواهد نمود. اصرار زیادی دارید که اعضای خانواده طبق نظر شما زندگی نمایند و این طرزفکر، اهالی منزل را حسابی از شما دلخور نموده است. این رفتار را همین امروز کنار بگذارید و اجازه دهید دیگران نیز نظرهای خود را ابراز نمایند. همسر یا عشق زندگی شما گرفتار مسئله ای شده و کشتی هایش غرق شده است. به او ثابت کنید که در غم و شادی کنار وی هستید و مشکل های وی را با لبخند و رویی گشاده پذیرا باشید. برنامه خاصی برای زندگی در پیش ندارید و هدف خاصی را دنبال نمی کنید، این بی هدفی باعث شده تا احساس سردرگمی شدیدی در زندگی داشته باشید. از همین امروز اجازه ندهید که فردا را بدون برنامه سپری کنید و نقشه های موفقیت خود را از هم اکنون آماده کنید.

انسان سخت کوش و پرتلاشی هستید و همواره به دنبال ارتقا شخصی و فراگیری چیزهای جدید بوده اید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید که چیزی با موفقیت فاصله ندارید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی در پیش روی شما است و نه تنها در این روز ضرر نخواهید کرد، بلکه سودی نیز نصیب شما خواهد شد. چند روزی است برنامه ریخته اید تا امروز بعدازظهر را با دوستان و رفقای قدیمی سپری کنید، این اتفاق رخ خواهد داد و بعد از ظهر امروز در کنار دوستان حسابی به شما خوش خواهد گذشت. ایده ای بکر و دست یافتنی امروز به ذهن شما خطور می نماید، این ایده را روی کاغذ یادداشت کنید و در اولین فرصت به آن جامه عمل بپوشانید و چشم انتظار سودی سرشار از به اجرا گذاشتن این ایده باشید. همسر یا عشق زندگی تان امروز بیشتر از گذشته عاشق شما خواهد شد و زبانه های عشقی آتشین را در گفتار و رفتارش متوجه خواهید شد.

یکی از اطرفیان یا دوستان شما به موفقیتی چشم گیر دست پیدا نموده است و امروز با شنیدن خبر موفقیت دوست خود، حسابی مسرور خواهید شد. امروز صبح هیچ مشکل اقتصادی نخواهید داشت اما بعد از ظهر شش دانگ حواس تان را به دخل و خرجتان اختصاص دهید چرا که محتمل است با خرید کالایی از روی هوس، پول های تان را به دور بریزید. انتظار دارید اعضای خانواده طبق نظر شما زندگی نمایند و از آنجایی که اهل منزل، ساز شما را نمی زنند حسابی دلخور هستید. بیش از حد به دیگران سخت نگیرید و اجازه دهید اعضای خانواده سبک زندگی خودشان را دنبال نمایند. اگر تاکنون عاشق نشده اید، امروز عشق سوزانی به جان شما خواهد افتاد و تا اعماق وجودتان را به آتش می کشد. نقشه های زیادی برای آینده کشیده اید اما بدون مشورت با افراد خردمند و خبره به فکر اجرای این نقشه ها نباشید. مدت زیادی است که زمانی را با خودتان خلوت ننموده اید و دائم درگیر گرفتاری های زندگی هستید، امروز نیز چنین زمانی فراهم نمی گردد و از انجام کارهای روزانه به سر نخواهید بود.

بار زیادی روی دوش تان تحمل می کنید و سرنوشت اطرافیان به رفتار و تصمیم های شما وابسته است. در چنین شرایطی رفتار عجولانه و تصمیم های سریع و غیرمنطقی را باید کنار بگذارید و هوای اطرافیان تان را بیشتر از گذشته داشته باشید. به همسر یا عشق زندگی تان قول داده اید که امروز زمان زیادی را در کنار او سپری کنید، به قول تان وفا کنید و از بودن در کنار عشق زندگی تان لذت ببرید. کار یا پروژه ای مهم را باید آغاز کنید اما دائم برای انجام این کار، این دست و آن دست می کنید، مطمئن باشید هرگز فرصتی بهتر از امروز برای انجام این کار فراهم نخواهد شد.

اگر پولی برای سرمایه گذاری دارید، این پول را در بازار املاک و مسکن سرمایه گذاری کنید و خاطرجمع باشید که سود هنگفتی از این سرمایه گذاری نصیب شما خواهد شد. یکی از اعضای نزدیک خانواده مدتی است که در سفر است و امروز این عزیز سفرنموده از مسافرت باز خواهد گشت و تمام اعضای خانواده دور هم جمع می شوند. با همسر یا شریک زندگی تان یک رنگ نیستید و شخصیت اصلی خودتان را همواره از او پنهان نموده اید. با این روش راه به جایی نمی برید و امروز به عشق زندگی تان ثابت کنید که از اکنون به بعد چیزی را از او مخفی نخواهید کرد. با یکی از همکاران یا همسایه ها جروبحث خواهید کرد، این مشاجره را جدی نگیرید و مطمئن باشید پس از گذشت چندروزی آب ها از آسیاب می افتد و میان شما و این فرد صلح و صفا برقرار خواهد شد.

فرصت بسیار چشمگیری برای سرمایه گذاری و کسب درآمد دارید، این فرصت را از دست ندهید و امروز سرمایه گذاری را آغاز کنید. فردی که علاقه خاصی به او ندارید، امروز بیش ازحد به شما علاقه نشان خواهد داد. تا می توانید از این فرد دوری کنید، در غیراین صورت به دردسر بزرگی خواهید افتاد. انسان رازداری هستید و چیز زیادی از پیشرفت ها و موفقیت های خود به همسر یا شریک زندگی تان نمی گویید. این رفتار را از همین امروز کنار بگذارید و از قلم نیاندازید که عشق زندگی تان مشتاق شنیدن خبرهای خوب از پیشرفت های شما است. یکی از اعضای خانواده بدخواه عشق زندگی تان است و امروز سعی می نماید بین شما فاصله بیاندازد. به این فرد ثابت کنید که آتش عشق میان شما و معشوق تان به همین راحتی ها خاکستر نخواهد شد.

منبع: برترین ها
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 236

به "فال روزانه 19، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 19، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید