شریف: سازمان لیگ فوتسال براساس نظرات شخصی تصمیم گیری نمی کند

به گزارش مجله سی نوا، سرمربی تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان رضوی گفت: موافق برگزاری مسابقات لیگ با شرایط خاص بودم اما مسئولان سازمان لیگ و کارشناسان براساس نظرات شخصی تصمیم گیری نمی کنند.

شریف: سازمان لیگ فوتسال براساس نظرات شخصی تصمیم گیری نمی کند

فاطمه شریف با بیان این موضوع به خبرنگار ورزشی مجله سی نوا گفت: من با شرایط خاصی موافق برگزاری مسابقات لیگ برتر بودم و از آنجایی که نظر شخصی من است سازمان لیگ براساس نظرات شخصی تصمیم گیری نمی کند، چون افراد کارشناس درباره برگزاری یا عدم برگزاری رقابت ها تصمیم گیری می کنند.

وی افزود: نظر من این بود که با توجه به اینکه امتیاز تیم ها خیلی به هم نزدیک است معین قهرمان کار خیلی سختی است و اگر بخواهیم بدون معین قهرمان مسابقات را به پایان برسانیم فصل بعدی لیگ برتر در جذب اسپانسرها دچار مشکل می شویم بنابراین من موافق برگزاری مسابقات بودم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان هیئت خراسان رضوی با تشریح شرایطی که برای ادامه لیگ برتر ارائه داده بود، گفت: من با این شرایط موافق برگزاری مسابقات بودم که رقابت ها در شهری بی طرف که شرایط سفید داشته باشد، انجام شود و همه تیم ها در یک شهر و بازی فینال و رده بندی هم 48 ساعت بعد به صورت تک بازی برگزار و قهرمان لیگ معین شود.

وی افزود: درست است که مسابقات جام باشگاه های آسیا برگزار نمی شود و شاید به اعتقاد بسیاری لزومی برای معین قهرمان وجود ندارد اما وقتی قهرمان معین نشود اسپانسرها معترض می شوند و روی تیم داری سال بعد تاثیرگذار خواهد بود.

رضایی با اشاره به ضرر مالی تیمش در کنسل شدن بازی برگشت برابر مس رفسنجان گفت: نظر شخصی من ادامه لیگ برتر بود اما مسئولان سازمان لیگ و اهالی فن براساس نظر شخصی من تصمیم گیری نمی کنند و ما هم وقتی فدراسیون فوتبال را به عنوان مرجع می شناسیم پس باید تصمیمات شان را بپذیریم همانطور که چهار روز زودتر برای انجام بازی برگشت نیمه نهایی به رفسنجان رفتیم که یک روز به برگزاری مسابقه به ما اعلام کردند بازی کنسل است و به شهرمان برگشتیم اگرچه خیلی ضرر مالی کردیم و خیلی برای مان سخت بود، اما به تصمیم فدراسیون احترام گذاشتیم و الان هم احترام می گذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 681

به "شریف: سازمان لیگ فوتسال براساس نظرات شخصی تصمیم گیری نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریف: سازمان لیگ فوتسال براساس نظرات شخصی تصمیم گیری نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید