زمان اردوی تیم پرسپولیس در قطر تغییر کرد

به گزارش مجله سی نوا، با توجه به تغییر زمان بازی های لیگ، تاریخ اردوی پرسپولیس در قطر تغییر کرد و سرخپوشان از 18 تا 30 دی ماه در دوحه قطر اردو خواهند داشت.

زمان اردوی تیم پرسپولیس در قطر تغییر کرد

به گزارش مجله سی نوا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به تغییر زمان بازی های لیگ، تاریخ اردوی پرسپولیس در قطر تغییر کرد و سرخپوشان از 18 تا 30 دی در دوحه قطر اردو خواهند داشت.

قرار بود تیم فوتبال پرسپولیس از 18 دی تمرینات خود را در تهران آغاز نموده و بعد از برگزاری یک ملاقات محبت آمیز در تاریخ 21 دی، در همین تاریخ راهی قطر شده و 3 بهمن به تهران بازشود.

با توجه به اینکه سازمان لیگ برنامه ملاقاتهای معوقه لیگ و سایر مسابقات را اعلام نموده برنامه پرسپولیس در اردوی قطر هم تغییر کرد. بر این اساس پرسپولیس 18 دی در تهران تمرین می نماید همان شب راهی دوحه می شود و 30 دی به تهران برمی شود.

با توجه به تغییر زمان اردوی دوحه و آغاز تمرینات، زمان ملاقاتهای تدارکاتی مدنظر کالدرون در تهران و دوحه نیز تغییر خواهد نمود.

باشگاه پرسپولیس اقدامات لازم را برای هماهنگی ها با کمپ موردنظر در دوحه انجام داده است. اقدامات موردنظر برای عقد قرارداد رسمی با این کمپ در حال اجرا است. همچنین با توجه به تغییر به وجود آمده زمان رزرو هتل هم تغییراتی خواهد داشت.

کمپ موردنظر باشگاه پرسپولیس با تغییر زمان اردو موافقت نموده است. جزئیات برنامه اردو و تمرینات شاگردان کالدرون بزودی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 293

به "زمان اردوی تیم پرسپولیس در قطر تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان اردوی تیم پرسپولیس در قطر تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید