والیبال

هدف شهرداری ورامین تکرار قهرمانی در لیگ برتر است

به گزارش خبرنگاران، علی عباسی بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با توجه به شروع فصل جدید لیگ والیبال کشور گفت: با توجه به قهرمانی تیم والیبال شهرداری ورامین در دو جام والیبال باشگاه های کشور و آسیا در فصل قبل ، راه سختی در حفظ این دو مقام و افتخار آفرینی...

19 آذر 1398

لهستان نایب قهرمان جام چهاردهم شد، آمریکا در صندلی سوم

به گزارش خبرنگاران، چهاردهمین دوره رقابت های جام جهانی والیبال امروز سه شنبه به ایستگاه پایانی خود رسید. تیم ملی برزیل روز گذشته پیروز شد با شکست برزیل برای سومین بار عنوان قهرمانی را کسب کند تا امروز در یک دیدار تشریفاتی از ساعت 9:30 مقابل ایتالیا قرار...

5 آذر 1398

سرپرست جدید فدراسیون والیبال معرفی گردید

به خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، طی حکمی از سوی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، علی فتاحی به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال منصوب شد.

15 آبان 1398

احداث مجهزترین زمین والیبال ساحلی استان در سرای دانشجویی فرهیختگان دانشگاه سمنان

مدیر تربیت بدنی دانشگاه سمنان از در دست اجرا بودن چهار طرح ورزشی در سراهای دانشجویی این دانشگاه با اعتباری حدود 10 میلیارد ریال خبر داد .

11 آبان 1398

زایتسف: وارد یک جنگ کاملاً روانی شده بودیم، بویه: در راه فینال هر حریفی را شکست می دهیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: در ابتدای بازی با فرانسه خیلی عصبی بازی کردیم، چون وارد یک جنگ کاملاً روانی شده بودیم.

9 آبان 1398

توضیحات مدیر مجموعه ورزشی آزادی درباره درگذشت پسر 6 ساله

مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت: درگذشت پسر 6 ساله هیچ ربطی به گیت های ورودی ورزشگاه نداشت چرا که اولین گیت ورودی با مکانی که باعث فوت پسربچه شد 50 متر فاصله داشته است.

1 آبان 1398