12 ست پیشنهادی مانتوی عید که با آن ها می درخشید

به گزارش مجله سی نوا، نوروز یکی از زیباترین سنت های ما ایرانیان است و یکی از هیجان انگیز ترین آداب و رسوم عید نوروز هم خرید عید است؛ ایرانیان از دیرباز رسم دارند که هرسال با نو شدن طبیعت و رویش دوباره جوانه ها، دستی به سر و گوش خانه ها و کمد لباس هایشان بکشند و برای مراسم باستانی نوروزی و زیباترین فصل سال آماده شوند. در این مطلب قصد داریم 12 ست پیشنهادی با انواع مانتوی بهاره را برایتان ارائه کنیم؛ با ما در مجله دیجی استایل همراه باشید.

12 ست پیشنهادی مانتوی عید که با آن ها می درخشید

مانتوی عید با رنگ سال: بنفش

همان طور که می دانید رنگ بنفش به عنوان رنگ سال 2022 انتخاب شده و در میان ترندهای عید 1401 هم جایگاه ویژه ای دارد. یکی از زیباترین و شیک ترین ترکیب های رنگی، ترکیب تناژ های مختلف رنگ بنفش با آیتم های سفید رنگ است. در این ست بهاره مجذوب کننده یک مانتوی خوش رنگ بنفش از برند السانا را انتخاب کرده ایم که با طرح های سفید رنگ تزیین شده و این طرح های سفید رنگ باعث می شود راحت تر بتوانیم این مانتوی بهاره را با آیتم های سفید ترکیب کنیم. با توجه به مدل مانتو (بلند و گشاد) انتخاب یک اورال یا سرهمی سفید رنگ از برند سرژه می تواند انتخاب مناسبی برای این ست دوست داشتنی باشد. یک شال سفید رنگ، یک کیف کلاچ بنفش و یک صندل یاسی از برند آرتمن دیگر انتخاب های ما برای این ست پیشنهادی است. از آنجایی که اکسسوری های بنفش بسیار درخشان و مجذوب کنندهند یک دستبند سنگی بنفش رنگ هم می تواند مجذوب کنندهیت این ست بهاره را افزایش دهد.

این مانتوی زیبا از برند السا با توجه به ترند بنفش در سال 1401 یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب مانتوی عید است که می توانید همراه با آن ست های متنوع و مجذوب کنندهی را برای خودتان بسازید.

ست مجلسی و شیک با استایل مونوکروم سرمه ای

استایل مونوکروم یکی از مجذوب کننده ترین استایل های جهان مد محسوب می شود و در عین حال یکی از ساده ترین استایل ها. چرا که اگر رنگ درست و آیتم های درست را انتخاب کنید می توانید استایل بسیار شیک و مجذوب کنندهی داشته باشید. در این ست بهاره بسیار شیک از برند کلوتو را انتخاب کرده ایم که از تور و پارچه ژاکارد دوخته شده است. با توجه به طرح دار بودن این مانتوی زیبا و شیک بهتر است باقی آیتم ها را با طرح های ساده انتخاب کنیم.

یک شلوار راسته مخمل از برند از برند گردیه، یک شال ساده سرمه ای، یک کیف دوشی چرم سرمه ای و یک ست جواهرات با نگین های آبی تیره این ست شیک را تکمیل می کنند. در این ست شیک و دوست داشتنی که بسیار برای میهمانی ها و موقعیت های رسمی عید نوروز مناسب است، یک جفت کفش پامپ کلاسیک جیر سرمه ای از برند پاریس هیلتون هم انتخاب کرده ایم که جلوه مجذوب کننده تری به این ست بهاره خواهد داد. اگر طرفدار استایل رسمی و شیک مجلسی هستید و یا موقعیت هایی که در آن شرکت می کنید بیشتر موقعیت های رسمی است این مانتوی مجذوب کننده از برند کلوتو می تواند به عنوان مانتوی عید برایتان انتخاب بسیار مجذوب کنندهی باشد.

ست کژوال با رنگ بژ؛ انتخاب خوبی برای مانتوی عید

این مانتوی بهاره مجذوب کننده و خوش دوخت از برند السا که پارلا نام دارد دیگر انتخاب ما برای ست های بهاره است. طرح های زیبا و مینیمال این مانتوی دوست داشتنی به ما این فرصت را می دهد که رنگ های قابل ترکیب با این مانتو را به سادگی پیدا کنیم. پالت رنگی بژ تیره و روشن که جزو رنگ های خنثی محسوب می شوند به زیبایی با نارنجی و صورتی ترکیب می شوند. از همین جهت یک شال طرح دار نارنجی و صورتی از برند کیکی رایکی، یک کیف چرم صورتی و کفش کالج بسیار خوش رنگ صورتی از برند آلدو انتخاب ما برای این ست بهاره لطیف و دوست داشتنی است. انتخاب اکسسوری مناسب هم می تواند این ست را مجذوب کننده تر کند بنابراین یک دستبند مهره ای با سنگ های صورتی انتخاب مناسبی برای این ست فوق العاده است.

ست بهاره با سرخابی و سفید

رنگ سرخابی یکی دیگر از رنگ های ترند 1401 خواهد بود. رنگی که یاد آور گل ها و لطافت نسیم بهاره است. مانتوی بهاره نیزل با طرح گل های رز و پالت رنگی طوسی، سرخابی و سفید انتخاب بسیار مناسبی برای یک ست بهاره با تناژ های سرخابی، صورتی و سفید است. این مدل مانتوی کوتاه با آستین های کمی پف دار و الگوی دوخت مجذوب کننده هم برای میهمانی و هم برای موقعیت های کژوال مناسب است از همین رو اگر می خواهید برای خرید مانتوی عید گزینه ای همه کاره داشته باشید این مانتوی زیبا از برند نیزل انتخاب خوبی است.

یک کیف لاکچ و یک کفش پامپ صورتی انتخاب ما برای این ست بهاره است که شما با سلیقه و استایل شخصی خودتان می توانید آیتم های کژوال تری را هم انتخاب کنید. برای شال هم بهترین انتخاب ها برای ست کردن با این مانتو رنگ های سرخابی، صورتی، سفید و طوسی است که با توجه به پارچه طرح دار مانتو بهتر است شالی ساده انتخاب کنید.

ست بهاره رسمی با مانتوی طرح دار ارغوانی

به سراغ یکی دیگر از تناژ های زیبای رنگ بنفش می رویم؛ رنگ زیبای ارغوانی. رنگی که برای بهار 1401 بسیار مناسب خواهد بود چرا که هم جزو رنگ های ترند محسوب می شود و هم یاد آور گل های ارغوان در فصل بهار است. برای ترکیب رنگ با ارغوانی گزینه های زیادی در اختیار دارید از تناژ های خنثی بژ و نود و طوسی گرفته تا مشکی، سفید و آبی تیره. اما انتخاب ما برای ترکیب رنگی این ست مجذوب کننده پالت رنگی بنفش و ارغوانیست. برای این که یک ست مجذوب کننده نسبتا رسمی برای روزهای به یاد ماندنی عید 1401 داشته باشیم این مانتوی بسیار زیبا به رنگ ارغوانی از برند اکزاترس را انتخاب کرده و برای دیگر آیتم های ست سراغ تناژ های تیره تری از بنفش رفته ایم.

یک شلوار جذب به رنگ بادمجانی تیره از برند عاطفه نادری این ست مجذوب کننده را تکمیل می کند؛ جدا از رنگ مناسب شلوار، فرم مانتو که کوتاه و نسبتا پف دار است با شلوار جذب به تعادل خواهد رسید. برای کفش هم به سراغ یک کفش بسیار زیبا و منحصربه فرد چرم طبیعی با تناژ بنفش تیره از برند منط رفته ایم که جلوه بسیار ویژه ای به این ست فوق العاده خواهد داد. یک کیف مشکی طرح دار و یک شال زرشکی تیره دیگر انتخاب های ما برای این ست بهاره هستند و در نهایت یک نیم ست از برند کوییک با نگین های ارغوانی ست بهاره را تکمیل خواهد کرد.

ست کژوال و ترکیب رنگ های بهاری انتخابی زیبا برای مانتوی عید

آبی آسمانی و زرد از جمله رنگ هایی هستند که لطافت بهار را در فکر تداعی می کنند. زمانی که نسیم خنک بهاری می وزد و آفتاب درخشان بهاری در آسمان آبی پرتو افشانی می کند. برای این ست بهاره کژوال و دوست داشتنی به سراغ یک مانتوی لطیف و مجذوب کننده از برند ریس رفته ایم که طرحی راه راه و ترکیب رنگی زیبایی از رنگ های سفید شیری و آبی بسیار روشن دارد. یکی از بهترین انتخاب ها برای فصل بهار طرح های گل دار است بنابراین یک شال گل دار با ترکیب رنگی سفید، آبی آسمانی و زرد را از برند کیکی رایکی را انتخاب کرده ایم. دیگر انتخاب مناسب برای این ست بهاره، یک شلوار جین آبی کم رنگ است که هم به لحاظ رنگ و هم به لحاظ فرم و آیتم با این ست بسیار هماهنگ است.

دیگر آیتم ها برای تکمیل پالت رنگی آبی و زرد در ست، یک کیف چرمی آبی روشن و یک جفت کفش کالج زرد رنگ هستند. در نهایت یک دستبند مهره ای آبی به عنوان اکسسوری می تواند این ست کژوال زیبا را به خوبی تکمیل کند.

ست بهاره با ست سفید و مشکی

مانتوی کتی یکی از گزینه ها کاربردی برای استایل بهاره است؛ آیتمی که هم ست های رسمی و هم ست های کژوال را می توانید با آن بسازید. پیشنهاد ما برای خرید مانتوی عید، این مانتوی طرح دار و خاص کتی از برند نیزل است. این مانتوی خوش دوخت و زیبا را در استایل کژوال می توانید با یک جفت اسنیکر سفید و شلوار جین و در استایل مجلسی و رسمی با شلوار پارچه ای و کفش پاشنه بلند ست کنید.

در این ست بهاره این مانتوی خوش دوخت را با توجه به رنگ و نوع طرح روی پارچه با یک جفت اسنیکر سفید و سیاه، روسری مینی اسکارف طرح دار سفید، شلوار جین راسته زاپ دار و کیف دستی قرمز چرمی ست کرده ایم. به عنوان اکسسوری هم یک عینک با قاب قرمز می تواند انتخاب بسیار شیک و خاصی باشد.

مانتوی بهاره جین انتخابی بسیار مناسب برای شروع فصل

آیتم های جین یکی از برازنده ترین و مجذوب کننده ترین آیتم ها برای استایل بهاره هستند. هر چند در دوخت و الگوی آیتم های جین ترندهای نو وارد جهانی مد می شود اما به دلیل کاربری بسیار عالی و زیبایی بسیار پارچه های جین، استایل جین هیچ وقت از مد نمیفتد. در این ست بهاره اسپورت یک مانتوی جین خوش رنگ و مجذوب کننده از برند دیزل را با یک شلوار جین مام استایل، یک کوله پشتی جین، یک کفش کتانی جیر فیروزه ای از برند نیوبالانس ست کرده ایم. ترکیب جین، فیروزه ای و نارنجی پالت رنگی بسیار زیبایی را پدید می آورد. به همین دلیل این ست مجذوب کننده را اکسسوری هایی مانند یک شال دو رنگ فیروزه ای و نارنجی و یک عینک آفتابی با قاب نارنجی ست کرده ایم.

مانتوی بهاره کلوتو؛ انتخابی بی نظیر برای استایل هنری

در استایل هنری به صنایع دستی مانند گلدوزی، زردوزی و تکه دوزی و… اهمیت زیادی داده می شود. در این ست پیشنهادی هم به سراغ یک مانتوی تکه دوزی شده از برند کلوتو رفته ایم که برای استایل هنری گزینه بسیار خاص و شیکی است. این مانتوی زیبا را با توجه به پالت رنگی زیبایش با یک جفت کفش نیم بوت جیر صورتی بسیار زیبا از برند بهشتیان، یک شال به رنگ صورتی چرک، شلوار و کیف با ترکیب رنگی خنثی و بژ ست کرده ایم. در نهایت به عنوان اکسسوری تکمیلی یک نیم ست گردنبند و گوشواره چند رنگ و زیبا با طرح دریم کچر و پر این استایل بی نظیر هنری را تکمیل می کند.

استایل با رنگ های سبز درخشان؛ ستی مناسب برای فصل بهار

رنگ سبز را می توانیم نماد فصل بهار بدانیم، رنگی با طراوت و شاداب که می تواند زیبایی و شادابی برگ ها و درختان را در باطراوت ترین فصل سال یادآوری کند. یکی از مجذوب کننده ترین ایده ها برای استایل با رنگ سبز استفاده از طیف های مختلف رنگ سبز در استایل است. به همین دلیل در این ست بهاره مجذوب کننده یک مانتوی نخی خوش دوخت به رنگ سبز روشن از برند السانا را با یک دامن بلند نخی به رنگ سبز روشن و یک کیف رو دوشی چرم سبز ست کرده ایم. ترکیب رنگی زرد با تناژ های سبز ترکیب رنگی بسیار زیبایی است؛ به همین دلیل این ست مجذوب کننده را با یک شال طرح دار زرد و سبز و یک جفت کفش کالچ چرمی زرد رنگ تکمیل می کنیم.

مانتوی بهاره کلوتو؛ ستی لطیف و خوش استایل برای عید نوروز

در دیگر ست پیشنهادی نوروز 1401 مانتوی مجذوب کننده و خاص دیگری از برند کلوتو را برایتان پیشنهاد داده ایم. یک مانتوی میدی و مجذوب کننده راه راه با تناژ رنگی صورتی کالباسی که می توان آن را با تناژ های صورتی، سفید، بژ یا طوسی ست کرد و استایل های مجذوب کننده ساخت. در این ست پیشنهادی دوست داشتنی مانتوی بهاره کلوتو را با یک شلوار صورتی تیره، شال و کفش سفید، یک کیف چرمی صورتی روشن ست می کنیم تا پالت رنگی چشم نواز و مجذوب کنندهی پدید آید. در نهایت یک عینک آفتابی گرد با قاب صورتی این ست لطیف بهاره را تکمیل خواهد کرد.

یک ست سنتی و خاص؛ با مانتوی اسلیمی و گلدار عاطفه نادری

و اما آخرین ست پیشنهادی ما در این مقاله یک ست بهاره و خاص با مانتویی بسیار مجذوب کننده با طرح زیبای اسلیمی از برند عاطفه نادری است. با توجه به این که این مانتوی زیبا جلو بسته است و حالت پیراهن بلند دارد می توانید آن را با جوراب شلواری ست کنید. برای این ست مجذوب کننده یک کفش کالج کرم و یک شال بژ در نظر گرفته ایم که با طرح و رنگ مانتو هماهنگی کاملی دارد. در نهایت یک کیف فیروزه ای چرم، جلوه بسیار مجذوب کنندهی به ست پیشنهادی ما می بخشد و یک جفت گوشواره نارنجی که رنگش با طرح های گلدار مانتو هماهنگ است ست را تکمیل می کند.

و در آخر

سعی کردیم مانتوی های بهاره ای که در این ست های پیشنهادی برایتان معرفی کردیم ،برای سلایق و استایل های مختلف مناسب باشد و بتوانید برای خرید مانتوی عید این گزینه های پیشنهادی را مد نظر بگیرید. اگر از میان این ست های انتخابی مدلی مورد نظر و سلیقه شما واقع شد و خواستید اقدام به خرید آن کنید، هم می توانید دیگر آیتم های پیشنهادی ارائه شده در ست را خریداری کنید و هم این که از این آیتم ها الهام بگیرید و خودتان ست های زیبایی با این مانتوهای مجذوب کننده بهاره بسازید.

امیدواریم ست های پیشنهادی ارائه شده در این مقاله برایتان مفید باشد و با الهام از این ست های پیشنهادی بتوانید آیتم های موجود در کمدتان را با یکدیگر ترکیب کنید و یا با خرید آیتم های نو برای بهار زیبای 1401 آماده شوید.

تمام آیتم های 12 ست پیشنهادی در این مطلب را می توانید به سادگی از فروشگاه آنلاین دیجی استایل خریداری کنید:

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1401 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1692

به "12 ست پیشنهادی مانتوی عید که با آن ها می درخشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 ست پیشنهادی مانتوی عید که با آن ها می درخشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید