نمای شیشه ای ساختمان سه طبقه با استفاده از آجرهای شیشه ای

به گزارش مجله سی نوا، نمای شیشه ای در ساختمان های امروزی بسیار یکنواخت شده فارق از اینکه ساختمان تجاری یا مسکونی باشد همواره از یک شمای کلی بدون هدف خاصی پیروی می نماید. نمای شیشه ای ساختمان همواره باید دارای هدف بخصوصی باشد بخصوص در بناهای مسکونی اگر از نمای شیشه ای استفاده می گردد باید دلیلی بغیر از زیبایی نیز پشت این فکر وجود داشته باشد. ساختمانی مسکونی سه طبقه ای که در این پست قصد معرفی آنرا دارم دقیقا هدفی تعیین دارد و به بهترین شکل ممکن از یک نمای شیشه ای علاوه بر زیبایی استفاده نموده است. نمایی که از آجرهای شیشه ای با خلاقیت تمام ساخته شده است.

نمای شیشه ای ساختمان سه طبقه با استفاده از آجرهای شیشه ای

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

پشت نمای شیشه ای این ساختمان سه طبقه، یک حیاط خلوت قرار گرفته که با گیاهان و درختان جنگلی سرسبز پوشیده شده است. این دیوار شیشه ای علاوه بر ایجاد پوششی برای حفظ حریم خصوصی، محیطی بسیار روشن و نیمه شفافی در حیاط ایجاد نموده که به دورن خانه نیز راه می یابد. مالکین این خانه می توانند محیط بیرون مانند خیابان، ساختمان های اطراف و آسمان را از درون خانه در نهایت آرامش نگاه نمایند. این کار حسی از پیوستگی با محیط اطراف خانه در افراد ایجاد می نماید که در عین جدایی، به یکدیگر متصل هستند.

این خانه سه طبقه که شامل طبقه همکف، طبقه اول و طبقه دوم می گردد، مساحت کلی برابر با 224 متر مربع دارد که توسط ساختمان های بلند اطراف احاطه شده است، اما نمای شیشه ای منحصر بفرد این بنا، تمام نگاه ها را از اطراف، به این ساختمان معطوف می نماید.

صفحه جدید ما را دنبال کنید

دنبال می کنم

نمای شیشه ای ساختمان

منبع: اتاق
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1006

به "نمای شیشه ای ساختمان سه طبقه با استفاده از آجرهای شیشه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمای شیشه ای ساختمان سه طبقه با استفاده از آجرهای شیشه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید