نمای خارجی ساختمان مدرن و امروزی با طراحی های مینمالیستی

به گزارش مجله سی نوا، نمای خارجی ساختمان مدرن و امروزی گرایش بسیار زیادی به سمت طرح های مینیمالیستی نشان می دهند. در مطالب پیشین نمونه های مختلفی از نمای خارجی سازه های مسکونی و تجاری در نقاط مختلف معرفی کردیم که تقریبا همگی از طرح های ساده و کمینه گرایی در معماری مدرن استفاده می کردند زیرا این سبک در چند سال اخیر هواداران بسیار زیادی پیدا نموده و روز به روز به عاشقان این سبک در معماری خارجی و داخلی سازه ها افزوده می گردد. جالب است بدانید در این زمینه نظر سنجی ای اجرا شده که در آن از هر ده نفر، هشت نفر خواهان داشتن خانه ای با سبک طراحی کمینه گرا و مینیمالیستی بودند. سبک مینمالیستی بهمراه خود نوعی تمیزی، سادگی، سازمان یافتگی و آرامش توام با راحتی را به دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان می آورد و به همین دلیل در نزد بیشتر افراد نسبت به سایر سبک ها رجحان یافته است. البته سبک های دیگر ویژگی های جذابی در خود دارند اما سبک کمینه گرا و مینیمالسیت بگونه کامل تر از تمامی آنها است.

نمای خارجی ساختمان مدرن و امروزی با طراحی های مینمالیستی

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت طراحی کاتالوگ a3 از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

هنگامی که از این سبک استفاده می کنید، دیگر نیازی نیست دکوراسیون داخلی خانه خود را با لوازم متعدد پر کنید، فقط کافی است وسایل و مبلمان ضروری در دکوراسیون قرار داده گردد. به همین دلیل است که این سبک طراحی خلوت تر، ساده تر، راحت تر، آرامش بخش تر و مرتب تر است. البته این سبک فقط مخصوص خانه هایی با فضاهای کوچک نیست. در حقیقت دلیل رجحان این سبک بر سایر سبک ها در طراحی، قابل اجرا بودن آنها در تمامی فضاها با هر بودجه ای است. زمانی که از تمامی قوانین حاکم بر سبک کمینه گرا پیروی کنید، در آنصورت نمای خارجی و داخلی ساختمان شما کامل و بهترین خواهد بود.

در نمای خارجی مدرن ساختمان ها، رنگ هایی استفاده می گردد که نشان دهند سبک مدرن هستند، رنگ هایی از قبیل سفید، خاکستری، سیاه و قهوه ای مهم ترین رنگ ها در سبک مدرن هستند. در شکل های زیر نمونه هایی از نمای ساختمان های مدرن را مشاهده خواهید کرد.

نمای خارجی ساختمان مدرن

منبع: اتاق
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 878

به "نمای خارجی ساختمان مدرن و امروزی با طراحی های مینمالیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمای خارجی ساختمان مدرن و امروزی با طراحی های مینمالیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید