زمان و جزییات آزادسازی 100 میلیون پول در حساب وکالتی

به گزارش مجله سی نوا، قرار است امروز چهارشنبه 24 خرداد نتایح قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو تعیین شود و مردم منتظر آزادسازی 100 میلیون پول بلوکه شده در حساب وکالتی خود هستند. زمان برداشت پول از حساب وکالتی طرح یکپارچه تعیین است؟

زمان و جزییات آزادسازی 100 میلیون پول در حساب وکالتی

به گزارش تجارت نیوز، هنوز نتایج قرعه کشی مرحله دوم سامانه یکپارچه اعلام نشده است. این در حالی است که ابتدا اعلام شده بود که این نتایج امروز ساعت 14 یا 16 اعلام می شود. اما پیگیری ها نشان می دهد هنوز نتایج اعلام نشده است.

همزمان با تاخیر در اعلام نتایج، مردم هم هنوز نتوانسته اند 100 میلیون پول بلوکه شده در حساب وکالتی خود را برداشت کنند.

هنوز هیچ مقام رسمی زمان آزادسازی حساب وکالتی مرحله دوم را اعلام نکرده است. اما گفته می شود 100 میلیون تومان پول موجود در حساب وکالتی افراد، پس از اعلام نتایج، قابل برداشت است.

قرار بود از ساعت 14 امروز 24 خرداد ماه نتایج اعلام شود و زمان برداشت پول از حساب وکالتی طرح یکپارچه همزمان با اعلام نتایج ممکن شود و افراد بتوانند پول های حساب وکالتی را برداشت کنند، اما هنوز این نتایح اعلام نشده و تاخیر در اعلام نتایج و آزاد نشدن پول حساب وکالتی باعث انتقاد متقاضیان شده است. انتقاد این گروه برای این است که با توجه به انتها ساعت کاری بانک ها، در عمل برداشت این وجوه به فردا موکول می شود و پول مردم یک روز دیگر در بانک بلوکه می ماند.

برای آزادسازی پول های بلوکه شده باید به بانک مراجعه کرد؟

گفته می شود 100 میلیون تومانی که مردم از 20 تا 29 اردیبهشت در حساب وکالتی خود بلوکه کرده اند در حساب آن ها وجود دارد و حتی افراد امکان برداشت این پول را دارند. اما برداشت پیش از موعد این پول می تواند به معنای انصراف افراد از شرکت در این مرحله خرید خودرو تلقی شود و آن ها از صف انتظار دریافت خودرو خارج شوند.

از زمان اعلام نتایج افراد می توانند 100 میلیون پول حساب وکالتی خود را برداشت کنند و برای برداشت این منابع هم لازم نیست افراد به بانک مراجعه کنند. چون گفته می شود که همزمان با اعلام نتایج، منابع مسدود شده آزاد می شود و افراد امکان برداشت از حساب وکالتی خود را دارند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 خرداد 1402 بروزرسانی: 26 خرداد 1402 گردآورنده: cinava.ir شناسه مطلب: 1915

به "زمان و جزییات آزادسازی 100 میلیون پول در حساب وکالتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان و جزییات آزادسازی 100 میلیون پول در حساب وکالتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید